Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228
06042012
[You must be registered and logged in to see this image.]
Tekst na španskom:TvNotas.com.mx
Prevod:Latino Svet
Jaime Camil definitivno shvatio da nije lako biti žena,pošto je ekipa Por ella soy Eva(Zbog nje sam Eva) ne davno počela da snima scene na "Playa Majaua", gde su velike vrućine, na setu Por ella soy Eva zatekli smo Marcela Cordobu i Jesusa Ochou.
"Dobro se zabavljamo usprkos paklenoj vrućini, kao što vidite svi na glavi imamo kačkete ili šešire "-prokomentarisao je Marcelo Cordoba.
" Bolje pitaj Camila kako se oseća na ovoj toploti(smeh), trenutno ga šminakaju po deseti put "-kratko je prokomentarisao Jesus Ochoa.
I napokon se pojavio Jaime Camil ali kao Eva bio je veoma raspoložan, slikao se sa fanovima, davao autograme, igrao se sa decom koji su došli da gledaju snimanje...


" Ovo su za mene najjteže scene, mnogo mi je vruće kad sam Eva mnogo stvari imam na sebi najjgore mi je kad snimam scenu na plaži šminka mi se razmaže i lice mi bude lepljivo šta možete očekivati na +42 ne podnosim vrućinu(smeh),kao što vidite Lucero i Mariana imaju malo šminke na sebi rado bi se menjao sa njima(smeh), svi smo vrlo raspoloženi tako da nema potrebe za nervozom ustajemo oko 5 ujutru počinjemo da radimo oko 7 ujutru i završavamo oko 8 uveče ponekad ostanemo i malo duže"-zaključio je Jaime Camil.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu