Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Margita
Margita
Istaknuti član
Istaknuti član
Postovi : 3632
$ : 4289

Justin Bieber Empty Justin Bieber

Čet 02 Dec 2010, 15:42
Džastin Dru Biber (engl. Justin Drew Bieber, IPA:/ˈbiːbər/; Stratford, Kanada, 1. mart 1994) je kanadski ritam i bluz i pop pevač. Bibera je otkrio njegov sadašnji menadžer Skot Bron videvši njegove spotove na Jutjubu.

Prvi Biberov singl, One Time, objavljen 2009, dospeo je među prvih 30 na top-listama više od deset zemalja širom sveta. Biberov prvi album, My World, objavljen je 17. novembra 2009. i u SAD je vrlo brzo dostigao platinasti tiraž. Sedam pesama sa prvog albuma se plasiralo na top-listu Bilbord hot 100 i Biber je prvi pevač kojem je to uspelo.

Njegov hit „Baby“ je drugi najgledaniji video na Jutjubu sa preko milijardu i sto miliona pregleda (april 2015).

Prema godišnjoj listi magazina Forbs za 2010, nalazi se na trećem mestu u kategoriji najmoćnijih ljudi u svetskom šou biznisu. Njegova zarada je procenjena na 53 miliona američkih dolara

[You must be registered and logged in to see this image.]
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Justin Bieber Empty Jancarlos Canela

Ned 23 Okt 2011, 17:56
Komentarisite
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

Justin Bieber Empty Re: Justin Bieber

Sub 10 Jan 2015, 14:21
Justin Bieber: Moji Belieberi i porodica su mi sve, nikad vas neću napustiti!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Justin Bieber uradio je moćan editorijal za časopis V a pritom je razgovarao i s modnom ikonom Karlom Lagerfeldom otkrivši koliko još velikih planova ima pred sobom.

[You must be registered and logged in to see this image.]

“Ja sam još uvek mlad. Želim da nastavim sa stvarenjem muzike za moj fandom ali i da radim na filmovima i modu. Želim da svoju kreativnost podelim sa svetom”, istakao je on. Jus ističe i koliko snage mu ulivaju njegovi Belieberi bez kojih ne može da zamisli život. “Porodica i Belieberi su najvažnije stvari u mom životu. Nikad ih ne bih napustio.”

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pričajući još malo o svom fandomu, Biebs je istakao koliko je srećan što zbog društvenih mreža može da se čuje s njima kad god to poželi. “Internet je veliki deo moje karijere. Otkrili su me na YouTubeu. Danas koristim Twitter, Instagram, Shots i Fahlo da pričam s Belieberima i ostvarim ličnu vezu s njima.”
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Justin Bieber Empty Re: Justin Bieber

Sre 17 Avg 2016, 15:26
RAT BIVŠIH LJUBAVNIKA Džastin Biber otkrio s kim ga je Selena varala




Bivši par Selena Gomez i Džastin Biber, zaratili su na Instagramu, a ovaj sukob na društvenoj mreži završen je tako što je slavni pevač, ugasio nalog na popularnoj društvenoj mreži.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Selena i Džastin u vezi su bili u vezi od 2010. do 2014. godine, a sada nisu u nimalo dobrim odnosima, a sve je počelo kada je pevač zapretio fanovima da će zaključati nalog, ukoliko budu vređali njegovu novu devojku Sofiju Riči.


U komentarima se oglasila i Selena Gomez, koja je poručila svom bivšem da ukoliko mu smeta, neka prestane sa objavljivanjem selfi fotografija sa novom devojkom. Dodala je kako su ga njegovi fanovi podržavali onda kada su ga svi otpisali i tako se desio Instagram obračun.


Popularni pevači počeli su međusobno da iznose "prljav veš", a pevač je šokirao pratioce kada je optužio Gomezovu da ga je varala sa pevačem Zejnom Malikom.


Nakon ovog "rata", Džastin Biber je ugasio svoj nalog na Instagramu.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Justin Bieber Empty Re: Justin Bieber

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu