Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
06082011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vise na:http://twitter.com/TV_Telenovelas
Najnovija tvnovela Hose Alberta Kastra-Nije mogla da voli(La que no podia amar),koja je pocela uponedeljak ima veoma dobar prijem kod gledalaca,ali i kod kriticara.Glavna glumica ove tvnovele Ana Brenda,inace Ana Paula u seriji,kaze da je zadovoljna prijemom kod publike.Toliko je srecna da nezna kako da se zahvali kriticarima,stampi,gledaocima na tolikoj podrsci koju dobija tvnovela sa sve strane.
"Ana Paula je jako nezgodan,ali dobar lik koji ima svakodnevno prepirke sa Roheliom(Horhe Salinasom),ali i ljubavne scene sa Gustavom(Hose Ron).-Rekla je lepa Ana.Podrsku najnovijem televisinom projektu dali su i
Maxine Woodside y Álvaro Cueva.
Maxine je kratko rekao o ovoj tvnoveli:
"Novela je jako gledana,a razlog je kvalitet scena,nacin na koji je Hose rezirao,zatim pomalo realnost zivota,to publiku privlaci,pa i sa samim tim ima dobar prijem kod gledalaca.
Novela uspesno prikazuje 5 epizodu,epizode idu svakim danom u 19:15 h na canall de las estrellas.Gledaoci u Srbiji tvnovelu mogu pratiti na nasem forumu.
"Molim vas,nemojte kopirati,ovo je nas prevod,ako uzimate stavite izvor.
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Sub 06 Avg 2011, 14:47Lilly
Uu pa lepo. :D
Jedva cekam da dodje u Srbiju,bice jako dobra.
LatinoFan
Sub 06 Avg 2011, 14:53LatinoFan
Imas je i sada na netu.Serija je predobra ali stvarno,o kvalitetu ni da pricamo ja svaki dan gledam tu seriju i super je,sve pohvale,jako mi se dopada svi glumci su odlicni,i julian,ana,druga ana,suzana,horhe.....Svi super je serija. .pobednikk.
Lilly
Sub 06 Avg 2011, 15:57Lilly
Ima na netu?O_o sa prevodom? xD
Ako je sa prevodom daj mi link,po sinopisu mi se cini super,pa da pogledam.
LatinoFan
Sub 06 Avg 2011, 16:13LatinoFan
Pa ja sam preveo 1 epzodu imas prevod u downloadu a epizodu skines i onda tek ucitas titl,a imasez prevoda za gledanje.
avatar
Sub 06 Avg 2011, 16:19AnGel_Perroni
Aa svi hvale seriju.
Moram poceti da je gledam.
LatinoFan
Sub 06 Avg 2011, 16:43LatinoFan
Evo epizoda sa prevodom:
[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
Sub 06 Avg 2011, 16:59AnGel_Perroni
Ma meni prevod niej potreban, ja spanski znam odlicno.
LatinoFan
Sub 06 Avg 2011, 17:15LatinoFan
I ja,a zna se ko je prvi preveo lqnpa.
avatar
Uto 31 Jan 2012, 14:50fifisara
Latinosvet1 ::Evo epizoda sa prevodom:
[You must be registered and logged in to see this link.]
gdje ovdje ima ova serija sa prevodom,moze li mi ko pomoci da li uopste ima prevod za ovu seriju...hvala...pozzz
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu