Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
29072011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Anahi,inace Anhelika u novoj televisinoj telenoveli Dos Hogares(Dva Doma) je pre nekoliko dana u jednoj vecernoj emisiji na canall de las estrellas potvrdila da je kritike stampe ne doticu.Lepa glumica,inace bivsa clanica nezaboravne grupe RBD je kratko prokomentarisala svoj povratak na male ekrane ulogom nezne Anhelike u Dos Hogares:
"Mene kritikuju ukoliko se lepo oblacim,ukoliko se lose oblacim,ukoliko dobro glumim,ukoliko lose glumim,tako da to nije nista novo,vec sam se navikla na sve to."
O svojoj ulozi u seriji Dos Hogares,rekla je:
"Uloga Anhelike je jako zahtevna i treba se znati snaci sa njom.U noveli u kojoj trenutno glumim ima stvari koje mi se jako dopadaju,ali ima i one koje mi se nikako ne dopadaju."-kratko je rekla glumica.
Inace uvodnu pesmu najnovije televisine telenovele Dos Hogares ciji naslov glasi Rendirme en tu amor,a pevaju je ni manje ni vise nego Carlos Ponse,nezaboravni Brus iz slatke tajne i Anahi.
Novost by:Latino Svet forum
Share this post on:reddit

Komentari

ForeverYoung__♥
Pet 29 Jul 2011, 22:09ForeverYoung__♥
Gluposti. Lepo im je rekla.
Novinari k'o novinari.
Lupaju, nemaju preča posla.
Pametno im je odgovorila.
juci97
Pet 29 Jul 2011, 23:31juci97
e da stvarno im je pametno to rekla jer novinari stvarno preteraju sa njihovim kritikama a i za njih su "komplimenti" u stvari za nas kritike..
Elizabeth y William
Sub 30 Jul 2011, 00:17Elizabeth y William
Ma da.. U pravu je kez
♥ Rose ♥
Sub 30 Jul 2011, 00:53♥ Rose ♥
I bolje je za nju da je prihvatila te komplimente i uvrede od novinara..iz iskustva se sve nauci happy
juci97
Pon 01 Avg 2011, 02:45juci97
e ljudi da li neko moze da mi kaze kad kod nas u srbiji pocine dos hogares???
LatinoFan
Pon 01 Avg 2011, 07:12LatinoFan
Valjda 14 sepembra.
ARHIVA
Sponsored content
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu