Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anonymous
Gost
Gost
13072011
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ako govorimo o Anahi, Maite Perroni i Barbara Mori, nitko od triju potreba uvodit njih tri.Čini se da su u svom najboljem izdanju, sve tri su lijepe, a njegova popularnost čini se da raste svaki dan.


Bilo bi vrlo teško ako znate koga pitati jednoglasno tko je miljenik javnosti, tko će pobijediti u smislu ljepote (za sve što se okusa), koji će biti veliki favorit, a tko je mlađe publike. Tri žene su spektakularne i stilova koji nemaju veze jedni s drugima.

Ljepota, senzualnost, zavodljivi pogledi i izgleda nevin, bolje tijelo, su svojstva koja ovise o individualnom okusu koga, neki bi svoj ​​glas jednom i drugih će biti odlučeno od strane drugog, da bi bilo vrlo teško jednoglasno.

Raznolikost cvijeća napraviti prelijepi buket, a to je slučaj ovih 3 žene, što im je zajedničko je da su sve 3 bili uspješni u svojim karijerama i njihovu popularnost raste. Kao i sve tri su vrlo lijepe.


[You must be registered and logged in to see this link.]

Orginal By Latino Svet(Prijevod by Leonarda)
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
Slazem se sa svakom reci!
Anonymous
Lije su sve tri..ALi se nemožeš odlučit za koju ćeš..Ja sam evo fan od Any i ja bi odmah za nju glasala
LatinoFan
Ja od mai pa bi za nju,ali barbaru nes ne mirisem
Flor_Roberta47
meni Maite najljepša kez
avatar
Maite naravno, najlepsa i najbolja!
~Ely y Gaby the best~
Sre 13 Jul 2011, 12:33~Ely y Gaby the best~
Ja bih glasala za any
immortal.dreamer
Sre 13 Jul 2011, 14:30immortal.dreamer
Sve su lepe, al' najlepsa je Barbara! kez
avatar
ja glasam za Maite, najlepsa je!
ღJacqueline Bracamontesღ
Sre 13 Jul 2011, 22:16ღJacqueline Bracamontesღ
Pa i nije tako tesko podrazumjeva se Barbara Mori (:
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu