Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anonymous
Gost
Gost
11072011

[You must be registered and logged in to see this image.]
Osim što je dobra pevačica,odlična glumica,sposobna da sve odglumi,u pozorištu i na televiziji;prevazišla je naivnu devojku da bi se uklopila u Mujeres asesinas.Vredna je,prelepa,odlična je!Nedavno ječasopis People en Espanol,izabrao 50 najlepših u 2011,ističući najlepše latino ličnosti iz sveta muzike,filma i televizije.
Na ovoj listi je uključena i predivna Maite.Ima veliku budućnost pod svojim nogama;sa svestranim talentom,divnim glasom,sposobnošću za radom,zajedno sa licem i telom,sigurni smo da će joj se svakog puta otvarati više i više prilika u profesionalnom ambijentu.Koji momak ne sanja da je izvede na večeru?Vrlo zasluženo mesto koje zauzima kod publike,jer je danas jedna od najomiljenijih ličnosti.

Izvor: [You must be registered and logged in to see this link.]
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Ona je popularnija sada nego sto sam mislila. Tj. medju najlopularnijim glumicama..Svaka joj cast..Ipak doro glumi, ali pevanje nikako
Anonymous
E bar da se netko slaže za pjevanje...
Kao glumica..Nij emi nešto

Tu slavu je stekla s RBD
Lilly
Tacno..I Levy joj je podigao gledanost..To sam sigurna.Jer u svakoj seriji gde je Levy tu je i ona.
Anonymous
Svatko se pali na Levyrroni..
Levy zgodan ona stekla slavu u RBD...

LatinoFan
Pon 11 Jul 2011, 12:06LatinoFan
Po meni levy nije zgodan.Ali zato Maite je i zgodna,a i pametna.Kao i svi clanovi rbd-a i ona je tu stekla slavu,ali nadalje je zasluzila sve..Vise joj stoji kad peva uvodne spice,nego kad peva sama!
~Ely y Gaby the best~
Pon 11 Jul 2011, 13:26~Ely y Gaby the best~
Maite je dobro,ali me zivciraju price Levyroni,Levy nije nesto
ღToseDonkaღ
Pon 11 Jul 2011, 15:55ღToseDonkaღ
svaka cast..Maite..zasluzeno je...od sutljive Lupite....do jedne od najpopularnijih....svaka cast
LatinoFan
Pon 11 Jul 2011, 15:56LatinoFan
Da predobra je alal vera.Obozaam je najlepsa je!
Sara
N A J B O L J A J E (blago receno xD)!!!!
Definitivno najpopularnija glumica trenutno,ne zato sto je moja il' slicno happy inace ona nije stekla slavu u RBD bila je tako zapostavljena bez obzira sto ima predivan glas,ona je slavu stekla kasnije SA SVOJIM RADOM I TRUDOM!
Tu nema nikakvu ulogu Levy jer se ona pojavila mnogo prije njega!
Najbolja,najljepsa,najdraza <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu