Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
09072011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vise na:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Sa likom Antolina,Marcelo Cordoba,postigao je veliki uspeh na televiziji ali i na filmskom platnu.On bi voleo da uradi melodramu tj jos jednu novelu gde bi osvojio publiku ponovo i to ulogom briznog oca.
Fanovi ovog sarmantnog glumca,kog nasa publika pamti po ulogama u seriji Mar de Amor,Juro que te amor,ali i novoj tvnoveli la fuerza del destino su na drustvenim mrezama napravili anketu gde bi trebalo da dobije vecu ako ne i glavnu ulogu,producent Rosi Okampo je razmotrila ovaj predlog i priznala da bi on mogao imati vecu ulogu u svakoj tvnoveli.Te je odlucila da njegov lik u novoj tvnoveli koja se za dve nedelje zavrsava u Americi bude sve vazniji i popularniji.Glumac bi mogao nakon ove serije cije snimanje je zavrseno u utorak mogao da zaigra na kako to kazu daskama zivota u novoj predstavi.Priznao je da je njegova poslednja scena koju je snimio bila u Guaymas, Sonori.
Glumac je reko da ide malo na more i da se sa nestrpljenjem vraca u Meksiko oran za nove projekte.
OVO JE MOJ PREVOD I ZABRANJENO JE KOPIRANJE PO OSTALIM FORUMIMA.
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Sub 09 Jul 2011, 12:11Lilly
On mene zivcira previse -.- nzm sto...
LatinoFan
Sub 09 Jul 2011, 12:12LatinoFan
Ja ga obozavam i u mar de amor.Zasluzuje.Barem je lepsi od wiliama.!
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu