Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
08072011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kivanc Tatlitug, glavni glumac serije 'Bijeg' koja se trenutno prikazuje na Novoj TV, svojedobno je snimio i reklamu s najljepšom turskom glumicom Tubom Buyukustun poznatijom kao Asi. Fanovi ovo dvoje glumaca već duže vrijeme navijaju da Brad Pitt Bliskog istoka i prelijepa Tuba počnu zajedno snimati seriju.

U arapskom svijetu ovi glumci su stekli veliku popularnost tako da je čak arapska postaja 'Arab MBC' uložila veliki napor kako bi Kivanca i Tubu, kojoj je danas 4. srpnja rođendan nagovorila da zaigraju u istoj seriji. Dok fanovi nestrpljivo očekuju seriju s Asi i Kivancom, zasad će se morati zadovoljiti tek s reklamom u kojoj ovi glumci promoviraju parfem.

Gledatelji Nove TV Kivanca mogu gledati i u seriji 'Bijeg' u kojoj mu je partnerica Sedef Avci, koja je u ranoj mladosti dvaput pobijedila na izborima ljepote. Izabrana je za Eliteov model 1997. godine u Turskoj, a 2001. svoju je zemlju predstavljala na svjetskom izboru za Miss Universe u Portoriku. No iako su mnoge partnerice pale na šarm Brada Pitta Bliskog istoka ova 29-ogodišnja ljepotica je ipak u sretnom braku s njegovim imenjakom Kivancem Kasablijem.
Share this post on:reddit

Komentari

~Ely y Gaby the best~
Pet 08 Jul 2011, 21:55~Ely y Gaby the best~
Ne volim ga,ali mi drago zbog njega
LatinoFan
Sub 09 Jul 2011, 07:12LatinoFan
I ja isto.Ali Asi volim
Lilly
Kod mene obrnuto. xD Asi mi ide na nerve. Al' eto, i meni je drago..xD
LatinoFan
Sub 09 Jul 2011, 09:47LatinoFan
Ahaha.Pa msm da je normalno da mi je asi lepsa.ahah .perfekktno:D.
ღToseDonkaღ
Ned 10 Jul 2011, 10:24ღToseDonkaღ
uff njega obozavam...a i nju sam zavolela gledajuci Asi....ovo znam otpre..ali eto da komam i ovdje.....

Kivanc dusa moja.....Asi..lepota..xD
LatinoFan
Ned 10 Jul 2011, 10:25LatinoFan
Asi lepotica.Kivanca znam samo u gumus,beg i zabranjeno voce
ღToseDonkaღ
Ned 10 Jul 2011, 10:26ღToseDonkaღ
pa to mu i jesu najj serije.......Asi...lepotica itekako...a i on nije za bacit..ufff
Anahi.Maniac
Pon 28 Nov 2011, 23:00Anahi.Maniac
<3
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu