Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
08072011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nakon početka emitiranja telenovele Dos Hogares, mediji su špekulirali o navodnoj romansi i kemiji koja se razvila između protogonista Carlosa Poncea i Anahi, iako oni do ovog projekta nisu radili zajedno. Kako bi razriješili nagađanja, portal Tvynovelas donosi intervju sa njima u kojem su razgovarali o i toj “potencijalnoj” romansi.

Carlose, kako se uspjeli povezati sa svojim likom Santiagom?
On izgubi pamćenje, a i ja ponekad djelujem kao izgubljen, jer i sam imam problema s fokusiranjem na određenu stvar, pa ponekad želim raditi više stvari odjednom.

Kakav je vaš odnos s Anahi?
Ona je izvrsna glumica, bio sam iznenađen i siguran sam da će se proslaviti i kao glumica jer je umjetnica vođena dobrim instinktom.

Postoji li između Vas određena doza kemije?
Sa Anahi sam u odličnom odnosu, što je vrlo bitno, jer najteže je raditi s osobom s kojom se ne slažeš.

Neki mediji špekuliraju o vašoj romasi s njom?
To su stvari koje se redovito pojavljuju u našoj branši, no ja sam u stabilnoj vezi sa Ximenom Duque i osjećam se miran i sretan.

Anahi, kako doživljavate rad na telenoveli?
Vrlo sam uzbuđena, i nadam se da sve ide kako treba. Zadovoljna sam do sad ostvarenim poslom koji je odrađen i osjećala sam se vrlo ugodno radeći sa svima i dobrom atmosferom na setu. Što se tiče uloge Angelice, mislim da je riječ o vrlo zahtjevnoj ulozi, jer je na njoj velika odgovornost i mora se dosta potruditi da bi stvari na kraju ispale dobre.

Kako je Vaš odnos s Carlosom Ponceom?
On je veliki glumac i osoba i mislim da smo odlično surađivali. S njime je vrlo ugodno raditi, jer osjećala da me poštuje i vrhunski je profesionalac, koji se u svakom trenutku trudi dati maksimum.

Je li istina da se romansa iz telenovele preselila u stvarnost kad ste snimali u Acapulcu?
Ne, nikako, riječ je o strogo prijateljskom odnosu. Mi smo tamo bili kako bi odradili posao kao suradnici na projektu i ništa više. Kad radim, trudim se biti profesionalna i koncentrirati se na posao i ne zanima me intimna povezanost s ljudima s kojima radim.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu