Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
08072011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nakon razoda sa Mijaresom,glumica Lucero je zelela promeniti dosta navika koje je stekla u braku sa Mijaresom,poznatim meksickim pevacem i kompozitorom.Pa je zato odlucila ostaviti i cigarete.Glumica je nekoliko puta pokusavala ostaviti tog poroka,ali nije uspela.Zvezda tvnovele Valentina rekla je da je pre ostavila cigarete pre 4 meseca,i da joj u tome dosta pomaze voda.
"Mogu da kazem da sam dobro.Istina je da sam uzimala dosta vode.Osecam se lepo sto sam konacno napustila cigarete,jer pusenje nije lepo ni na jedan nacin"-rekla je glumica,koja je priznala da je sa prestankom pusenja pocelela da se goji.
Glumica je priznala da se dosta brine o svom izgledu i figuri:
"Dosta sam gladna,ali moram i zato uzimam mnogo vode"-rekla je glumica i najavila novi duet sa Juanom Sebastijanom pevacem sa kojim je i pevala uvodnu spicu u tvnoveli Valentina.Sa druge strane glumica i pevacica je rekla da je veoma srecna sto ucestvuje u novom Meksickom talent showu La voz.
"Naime radi se o americkom showu koji je imao veoma dobar rejting u svojoj zemlji "THE VOICE",stim sto je ovo Meksicka verzija koja se zove La Voz.Neznam da li ce nam biti gost Christina Aguilera koja je bila clan americke verzije,takodje neznam ni da li ce Gloria Estefan biti jedna od clanice zirija,ostaje vam samo da pogledate ovaj novi show-zakljucila je glumica.
OVO JE MOJ PREVOD I ZABRANJENO JE KOPIRANJE BEZ DOZVOLE ADMINISTRACIJE TF FORUMA
originalan tekst:tvy novelas jul 2011.
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Sub 09 Jul 2011, 09:48Lilly
Eh, drago mi je. I neka je. -.-
LatinoFan
Sub 09 Jul 2011, 09:51LatinoFan
Ja nisam mogo poverovati da je pusila
Sponsored content
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu