Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
08072011
[You must be registered and logged in to see this image.]
vise na:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Dominika Paleta je opovrgnula kritike upucene na njen racun nakon zavrsetka trijumfa ljubavi.
"Nikada nece biti osoba koji su zadovoljni bilo kojim projektom,pa i oni koji osvajaju velikog Oskara,neko od ljudi ne voli,to je sastavni deo zivota,neko voli kako se oblaci ,a neko ne to je normalno"-rekla je glumica inace glavna negativka u seriji Trijumf ljubavi koja se emituje na kanalu pink televizije radnim danima od 17:30 h.
OVa glumica glumi takodje u miniseriji "ZENEUBICE 3":
"Ja kad dodjem kuci sva iscrpljena doceka me muz koji je pun energije, onda ja pobesnim(smeh).Kada legnem to je kao kraj romana,a sutradan ide novi maraton i sve tako."
Da bi se opustila i prevazisla razne zaplete koje je prethodnih meseci dozivela ne samo u Trijumfu ljubavi vec i u stvarnom zivotu,jel smo objavili da je njena i Ludwikina majka preminula,Dominika je odlucila napraviti jedan izlet:
"Zelim da uzivam pored moje kcerke i mog muza koji je veoma opusten.Svi me pitaju jedno te isto,naravno da sam dobro zivot ima svoje uzdanke i padove,a ja se radujem svom malom cvetu kojeg moram izvesti na pravi put"-zakljucila je Dominika Paleta,Himena iz trijumfa ljubavi.
OVO JE MOJ PREVOD I ZABRANJENO JE KOPIRANJE!!!!
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Sub 09 Jul 2011, 09:47Lilly
ARHIVA.
LatinoFan
Sub 09 Jul 2011, 09:53LatinoFan
Zasto arhiva kad je juce otvorena???
~Ely y Gaby the best~
Sub 09 Jul 2011, 10:10~Ely y Gaby the best~
nEKA SE BRANI,SUPER [You must be registered and logged in to see this image.]
LatinoFan
Sub 09 Jul 2011, 10:10LatinoFan
Meni je ok odglumila kao i cela serija.
Lilly
Sub 09 Jul 2011, 12:00Lilly
Juce? :O Ja mislila odavno, nigde ne pise datum. -.-
Izvinjavam se, vracam.xD
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu