Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

avatar
Miaa_____♥
Istaknuti član
Istaknuti član
Postovi : 4567
$ : 1866
07072011
[You must be registered and logged in to see this image.]

Poznata glumica (i pjevačica) Lucero, bit će jedan od mentora kandidatima showa La Voz - meksičke verzije NBC-ovog glazbenog showa The Voice (Glas). Tako se ova osebujna glumica, sa tri desetljeća umjetničkog iskustva, sudjelovati u projektu, čiji je cilj otkriti nove talente u glazbi.

Cilj producenata na čelu s Miguel Angel Fox, je pružiti priliku talentima da pokažu glazbene mogućnosti, bez obzira na izgled, i glazbeni žanr. Na kraju će se između nekolicine kandidata izabrati jedan koji će postati “La Voz... Mexico”. Uz Lucero, za vođenje kandidata kroz show, biti će angažirane još tri slavne ličnosti. Iako se nagađalo da će u showu sudjelovati argentinski pjevač Miguel Mateos, on je ipak na kraju odustao.

Audicije pod vodstvom Mark Tachera, održat će se u različitim dijelovima Meksika: 5.7. u Guadalajari, 5 i 6.7. u Monterreyu, 9 i 10.7. u Meksiku, a 13.7. u Pueblu., a show se počinje emitirati 11.9.
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
Ned 10 Jul 2011, 10:28LatinoFan
Bas mije drago super je
~Ely y Gaby the best~
Ned 10 Jul 2011, 10:42~Ely y Gaby the best~
I meni je bas drago
LatinoFan
Ned 10 Jul 2011, 11:10LatinoFan
Kazu da nece samo voditi vec ce se tokom showa pokazivatii njeni videi dok je bila mala iz privatne kolekcije
Lilly
Ned 10 Jul 2011, 11:11Lilly
Kako se udebljala.:O Gadna je na slici,iskreno..xD
LatinoFan
Ned 10 Jul 2011, 11:12LatinoFan
Problemi cine cuda.To je zbog cigareta i to ima u novosti jel ih je ostavila i sad samo jede i pije vodu.Zbog toga imas taj tekst u novostima
Lilly
Ned 10 Jul 2011, 13:07Lilly
Znam videla sam vec... A kako joj je samo lice deblje, pa kosa. OMG.Strasno xD
avatar
Ned 10 Jul 2011, 13:08Miaa_____♥
Kosa ..smešno.. ..smešno..
Istina jee :O

A u vezi ovoga. Phh,super xD
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu