Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
27062011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nakon kirurškog zahvata, iz kako je sama objasnila, zdrastvenih razloga prije dva mjeseca, ovih je dana nos poznate glumice i pjevačice Anahi ponovo u središtu zbivanja. Naime Anahi je doživjela nezgodu “susrevši se s uredskim vratima”. Nacima nakon nekoliko dana i splahnjivanja otekline, Anahi je odlučila podijeliti slike ožiljka i impresije vezane uz nemili događaj sljedbenicima na Twitter profilu, te je napisala:

Ovo je moj nos nakon udarca, ali stvari idu na bolje. Doktor mi je rekao da je stvari idu u dobrom smjeru. Čuvajte se vrata : /

Iako nekoliko dana osjećala potišteno Anahi je očigledno prevazišla teške trenutke i izjavila da se osjeća bolje i da se polako nastavlja s snimanjem telenovele Dos hogares (Dvije kuće) u kojoj je protogonistica zajedno sa Carlosom Ponceom. Uz nastup u telenoveli, Anahi je ovih dana započela sa promocijom pjesme Dividida, koja je noseća glazbena tema telenovele.
sapunice.net
Share this post on:reddit

Komentari

~Ely y Gaby the best~
Pon 27 Jun 2011, 14:38~Ely y Gaby the best~
Zao mi je
ღToseDonkaღ
Pon 27 Jun 2011, 19:28ღToseDonkaღ
Jadna.....brz oporavak
Anonymous
Uto 28 Jun 2011, 10:54Gost
Aii pobre mi Anitaaaa
Nek joj bude bolje
juci97
Čet 30 Jun 2011, 22:54juci97
ja se nadam da ce joj biti bolji jer ja znam kako to boli i ja sam bila u slicnojsituaciji...
Sponsored content
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu