Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
16062011
OVO JE MOJ PREVOD I ZABRANJENO JE KOPIRANJE
Vise na:
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Viktorija Sandoval i Bernarda de Iturbe ce se konacno sastati u svetu mode i to na modnim pistama u velepnom Majamiju,ali samo u seriji Trijumf ljubavi koja se emituje na pink tv radnim danima u 17:15,a uskoro i na pink bh u 20:00h.
"Ova revija koja ce se odigrati je veoma vazna,moj lik je u seriji vec 1 pobedio zlu Bernardu,a videcemo da li cu i po 2 put je pobediti.Vazno je da pobedim i ovu reviju,jel ce se tako dokazati da dobro pobedjuje zlo"-kratko je rekla ova sarmanta glumica.
Cela ekipa se preselila u Estadio Azteca da bi saznalo koja modna kuca ce biti br.1 u svetu mode.Na esmasovom sajtu mozete videti pojedinacne komentare nekih od glumaca na ovu etapu u seriji.Ko li ce pobediti Zli Lucano Ferreti ili dobrodusan Pipino Piconi?Niske temperature na sceni i tezak tempo nece zaustavii izvanrednu glumacku ekipu da zavrsi snimanje ove serije:
"Pravom glumcu nece biti problema da li ga zovu ujutru,uvece ili u podne,za mene nema tih problema i uvek se odazivam,na srce rad najvise pomaze"-kratko je rekao Miguel Pizarro.A vi nepropustite veliko finale TRIJUMFA LJUBAVI na kanalu zvezda 26.6.2011. u 21:15.Ukoliko nemate ovaj kanal mozete ga pratiti i uzivo preko interneta.
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
To je upravo bilo juce xD
Gledala sam kez

ARHIVA
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu