Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228
15062011
Arturo Carmona kaže da bi voleo da vidi Aracely Arámbulu bez odeće

[You must be registered and logged in to see this image.]

Glumac Arturo Cardona,koga su već povezivali u romansu sa Aracely kaže da voli da kupuje časopise za muškarce i da bi u njemu voleo da vidi svoju koleginicu.

"Ona je izuzetno zgodna i jako lepa. Mislim da bi mnogi muškarci,kao i ja,voleli tako da je vide",koji je opovrgao,kao i ona,da su u vezi.

Glumac dela "Perfume de Gardenia" je izjavio da ne veruje da će " La Chule" biti gola iz poštovanja prema svojoj deci."To je jedna lična odluka,koju ona mora da donese",rekao je glumac koji kaže da nije govorio o ovoj temi sa svojim kolegama.

"Ne,nisam je ništa pitao o toj temi,pošto je to jako lično,a mi smo kolege",i time još jednom porekao da ima nešto sa svojom partnerkom na sceni.

S druge strane glumica je rekla da je trenutno ne interesuje da pozira gola,ali da ne odbacuje tu mogućnost u budućnosti. Glumica je odbila da kaže razlog zbog čega ne želi da se pojavi gola,ali mnogi navode da nije zbog mogućnosti da se pomiri sa Luisom Miguelom.
"Sada radim u predstavi Perfume de Gardenia,a on čuva našu decu",rekla je glumica koja je rekla da su joj deca u Americi u njenoj kući dok ona radi u Meksiku.

Međutim predstavnici časopisa Playboy su rekli da će nastaviti da insistiraju dok ne objavi Araceline sexy fotografije,ukoliko ona to odluči.
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
Eto jos jedan dokaz da je voli.
Lilly
~Ely y Gaby the best~
Neznam ja nista dali je voli ili ne voli
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu