Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ღToseDonkaღ
ღToseDonkaღ
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 5810
$ : 3280
25042011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Meksički su mediji u svoje redakcije dobili slike na kojima mlade glumačke zvijezde, Jencarlos Canela i Gaby Espino uživaju u međusobnom društvu i zajedno idu u kupovinu. Mediji stalno upućuju na romansu Jencarlosa i Gaby koja je navodno započela od kada je glumački par zajedno glumio u sapunici „Anđeo i Vrag“, te za svako zajedničko pojavljivanje u javnosti mediji nanovo zaključuju da se radi o romantičnoj vezi koja se sa malih ekrana pretvorila u stvarnost.

Trač o zaljubljenosti Jencarlosa i Gaby postao je jači kada su se za prilike potrebe promocije sapunice poljubili u javnosti, a onda su na vidjelo izašle i slike o ljubljenu para u stvarnom životu na moru. 33-godišnja glumica Espino se tada vratila svom mužu Cristobalu Landeru međutim ta je veza pukla i lijepa je Gaby opet uhvaćena u društvu pjevača i glumca Canele.

Talentirani Jencarlos 21. travnja proslavio je svoj 23. rođendan koji mu je preko Twittera čestitala i Gaby poželjevši mu sve najbolje posebnom porukom, na što ni mladi glumac nije skrivao svoju sreću i ljubav prema njoj. Sigurno ćemo ubrzo saznati radi li se samo o prijateljstvu ili novoj ljubavi na meksičkoj sceni naročito zbog velikog interesa medija da raskrinkaju navodni romantični odnos para.

sapunice.net
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Oni su mi sup par ^_^ Nek je sa srecom xD
Anonymous
Lilly ::Oni su mi sup par ^_^ Nek je sa srecom xD
Potpisujem
ღToseDonkaღ
daa..prelep par.....super ako su stw zajedno
LatinoFan
ARHIVA
Roberta
preljep par... <3
LatinoFan
Da al meni su vise dosadili cas jesu cas nisu.Mislim uzasno!
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu