Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ღToseDonkaღ
ღToseDonkaღ
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 5810
$ : 3280
17042011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Poznata glumica i producentica Carmen Salinas željela bi prelijepu RBD zvijezdu, 28-godišnju Maite Perroni u svojoj novoj verziji teatralne predstave “Aventurera”, za što je odgovor mlade Maiti da bi na ponudu pristala bez ikakvog razmišljanja.

Glumačka karijera Maite Perroni kontinuirano i uspješno ide prema usponu. Nakon glumičinog sudjelovanja u tri od najpopularnijih telenovela zadnjih godina, mladoj se Maite smiješi još jedna vrlo značajna uloga, no ovog se puta radi o popularnoj predstavi “Aventurera”.Zapravo je riječ o filmu iz 1950. godine u kojem se radi o sudbini mlade Meksikanke koja se morala suočiti sa puno zla u svom životu. Ta je drama inspirirala Carmen Salinas još 2000. i 2001. godine na teatralno uobličenje priče, a na tom su projektu sudjelovale glumice kao što su Edith Gonzalez, Itati Cantoral i Maribel Guardia među ostalima.

Producentica Carmen Salinas rekla je da bi htjela Maite u glavnoj ulozi svoje predstave, no kazala je kako je na Maite što će odlučiti, dok je glumica i pjevačica jasno kazala da bi na ulogu pristala odmah ponajviše iz razloga jer je Aventurera godinama ikona u Meksiku i postala je dio njihove kulture. Carmen i Maite ovo su izjavile u neformalnoj raspravi o novom projektu dok su pod pokroviteljstvom tima i produkcije telenovele “Triunfo Del Amor” (Televisa) uz podršku Televisine Fundacije u gradu San Felipe u Mekisku omogućili obavljanje mamografije za 600 siromašnih žena.

sapunice.net
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
Super dobro bi odglumila tu seriju!!!
ღToseDonkaღ
Ned 17 Apr 2011, 19:57ღToseDonkaღ
da.slazem se
upss Joco nije serija vec predstava...
xD
Lilly
A ja sam skontala da je film xDD
O Boze... :'D

Jedva cekam... Bice sigurno na yt-u.. moram pogledati to
LatinoFan
Sto posto ce biti,ali nije nista sigurno
Sara
Dushaaa <3 Ma najbolja je! Bas mi je drago zbog nje kez
LatinoFan
ARHIVA
LatinoFan
ARHIVA
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu