Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
31032011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Prošlo je već nekoliko godina od kada je Carlos Ponce snimao u Meksiku uz glumicu Yolandu Andrade telenovelu “Sentimientos Ajenos” i sada se portorikasnki glumac opet vraća. Ovog puta u novoj telenoveli “Dos Hogares “ za koju glumac nije puno razmišljao da li bi je prihvatio a za što kaže da će za njega biti početak novih avantura.

Intervjuiran čim je stigao u Meksiko, 38-godišnji Carlos Ponce podijelio je nekoliko detalja o novoj sapunici koju je producirao Emilio Larrosa, i gdje će mu se na snimanjima pridružiti 27-godišnja pjevačica i glumica Anahi.

To će biti jedan lijepi projekt jer činjenica je da su tim i kolege glumci prekrasni i kvalitetni, a ja sam se veselio doći ponovno raditi u Mekisko. Dobra priča, glumci, producent i ostalo, ne možete tražiti više, rekao je glumac. Uz to je priznao da vjeruje kako je ovo odlično vrijeme za njega da boravi u drugoj zemlji. Ovo je vrlo dobro vrijeme i pravi moment za osvježenje. Dobro je da ću ostaviti malo monotonije iza sebe i vratiti se ovdje.

Vezano na razliku u godinama između njega i njegove buduće partnerice Anahi, Carlos Ponce se našalio da se razlike u godinama jedva uočavaju.

Glumac je i ljubazno odgovorio na pitanja o navodnim problemima u odnosu između njega i bivše žene Veronice Rubio, za koji je rekao da je srdačan i bez problema. Ona je prekrasna žena. Sve je super. Mi smo prijatelji 25 godina, tako da poznajemo jedan drugog jako dobro. Na kraju je rekao da radije neće komentirati ništa vezano za njegovu novu djevojku, glumicu Ximenu Duque, ali je rekao da mu postaje “pun trbuh i sretno srce."
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
Čet 31 Mar 2011, 08:39LatinoFan
mora se raditi,sta da kazem!
milic@
Čet 31 Mar 2011, 16:46milic@
Da pa u pravu si Joco!!!
LatinoFan
Uto 05 Apr 2011, 15:17LatinoFan
ARHIVA!!!
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu