Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
18032011
[You must be registered and logged in to see this image.]
izvor:sapunice.net
U srijedu su započela snimanja nove telenovele “Emperatriz” na TV Azteci u kojoj glumica Gaby Spanic ima glavnu ulogu. Iako je prije par dana nekoliko meksičkih medija objavilo da glumica Spanic neće biti protagonistica, sve je ispala laž jer je proizvodnja sapunice uredno započela sa Gaby u glavnoj ulozi.

Jako smo uzbuđeni zbog početka snimanja. Telenovela će se najprije prikazivati u Meksiku i Americi, rekla je 37-godišnja glumica. Glumica se okrenula na svoju ulogu “Emperatriz” i posebnu hvalu daje karakteru “carice” sa kojim će se, kako kaže, moći identificirati sve žene, a ujedno će biti i vrlo uzorit lik.

"Koja žena nije bila prevarena, napušena ili izdana, pitala je glumica. Najveća stvar koju će ova priča imati je vjeru u vlastita uvjerenja. To je žena koj pati ali vjeruje da radi stvari na dobar i na svoj način. Zvijezda telenovele “Soy Tu Duena” izrazila je svoje zadovoljstvo zbog prisustva u novom projektu te je spremna još jednom zasjati na malim ekranima. Sretna sam što imam novu telenovelu pred sobom. TV Azteca mi je zaista dala osjećaj da se osjećam kao kod kuće. I evo me, tu sam, radim još jednu veliku ulogu.

Venecuelska glumica u novoj će sapunici zasluge dijeliti sa glumcima kao što su Bernie Paz, Sergio de Bustamante, Carmen Delgado, Rafael Sanchez, Adriana Louvier, Marimar Vega i Carlos Martinez, među ostalima.
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
Jako mi je drago zbog nje!
Lilly
I meni xD
Jedva cekam ^^
LatinoFan
Samo steta sto je napustila televisu!
ღToseDonkaღ
Pet 18 Mar 2011, 17:15ღToseDonkaღ
da steta je
ali i TV Azteca radi odlicne telenovele,i sigurna sam da ce i ova biti uspeh
LatinoFan
ARHIVA!!!
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu