Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ღToseDonkaღ
ღToseDonkaღ
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 5810
$ : 3280
06032011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Glumica Sabine Moussier ovih se dana priprema za premijeru telenovele u Meksiku, “Ni contigo ni sin ti” gdje zasluge dijeli sa glumcima kao što su Eduardo Santamarina, Erick Elias, Laura Carmine i Alessandra Rosaldo. Glumica se okrenula na situacije koje je proživljavala i koje su je držale podalje od televizije nekoliko godina, te o novoj ulozi u kojoj oživljuje lik starije žene nego je ona sama. Prema meksičkim medijima, čini se da se talentirana glumica Moussier u potpunosti oporavila od bolesti koju je uzrokovala bakterija u kralježnici, te je zamalo dovela do smrti. Zaista sam ozdravila i već sam marljivo utjelovila lik Eleanor, šizofrenične žene, komentirala je 44-godišnja Sabine.

Vezano na svoje emocionalno stanje kazala je da je trenutno zaokupljena osim poslom i svojom ulogom majke, te je naglasila da nema nikakve šanse da se pomiri sa ocem svoje djece, Jorgeom Peraltom. Stalno smo pokušavali ozdraviti našu vezu, no na kraju ništa nije postignuto i svatko je otišao svojim putem, iskreno je izjavila glumica.

Nadodala je da joj je cilj učiniti sve najbolje za svoju djecu jer je proživjela vrlo teško razdoblje kada nije mogla ustati iz kreveta. Dobila sam drugu priliku u svom životu, poriv da se borim i radim. Sada svaki put kada se probudim kažem sama sebi da sam sretna što stojim, što živim i želja mi je da se pobrinem za svoju djecu i da ih zaštitim.
sapunice.net
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Ona mi i nije nesto simpatica, ali drago mi je
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu