Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
25022011
[You must be registered and logged in to see this image.]
izvor:sapunice.net
Dok je na malom ekranu njezin lik Asi stekao mnoge obožavatelje, lijepa Tuba je na svojoj Facebook stranici objavila da navija za turski nogometni klub Fenerbahçe. Unatoč svojoj popularnosti glumica se nije odvojila od FB obožavatelja što potvrđuje gotovo pola milijuna članova s kojima Tuba komunicira osobno. Također Tuba je na snimanju svog posljednjeg filma ugostila i voditeljicu svog fan cluba koja joj je postavila mnogobrojna pitanja članova. Povodom predstavljanja kampanje Pantene, čija je Tuba zaštitno lice, glumica je otkrila odakle potječe njeno ime:

Moje ime dolazi iz svetog Kurana od riječi TOUBA, a što se tiče mog djetinjstva uvijek sam bila okružna obitelji te pomalo razmažena. Tuba je otkrila kako je osim velike glumice i velika humanitarka. Uključena sam u aktivnosti autistične djece ispod tri godine života. Nastojim poboljšati uvjete i status toj djeci., priznaje glumica. Svojim FB fanovima Tuba je otkrila i svoju najgoru karakteristiku: Imam nedostatak strpljenja te se uvijek žurim. Uvijek tražim prečac u bilo kojem poslu.. Popularna Asi priznala je da trenutno nema dečka, a za sve muške fanove opisala je i svog idealnog muškarca. Ne znam kakav bi bio moj idealan muškarac zato što nema trenutno niti jednog. Preferiram iskrene, romantične, brižne muškarce koji imaju veliku strast za životom., izjavila je trenutno najljepša turska glumica. Već na početku ožujka gledatelji će na malom ekranu imati priliku vidjeti vjenčanje Tubinog lika Asi i markantnog Demira.
Share this post on:reddit

Komentari

Anonymous
Sub 26 Feb 2011, 20:29Gost
Lijepo
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu