Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
17022011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Već mjesecima kruže glasine o novoj ljubavi glumca Carlosa Poncea koji je godinu dana razveden od majke svoje djece, te da je započeo ljubavnu vezu sa kolumbijskom glumicom Ximenom Duque koja je sudjelovala na sapunici “Alguien Te Mira”, no kako god, takva potvrda nikako da dođe od strane friško zaljubljenog para. No, par je bio uhvaćen fotoaparatom novinara i čini se kako više ne misle skrivati svoje osjećaje. Fotografija je uzeta u društvu mladog glumca, zvijezde telenovele “Eva Luna”, Alejandra Chabana.

Kako je rečeno meksičkim medijima, Ximena i Carlos su zajedno već više od šest mjeseci, dok oboje preferiraju zadržati svoju vezu u privatnosti i podalje od medija. Kako se saznalo od bliskog izvora, veza Ximene i Carlosa je vrlo stabilna i njegova četiri sina uživaju u društvu glumice. Jedini koji nije presretan sa novom slavnom vezom je bivši partner Ximene i otac njezina sina, glumac Christian Carabias, koji otvoreno priznaje da je još zaljubljen u svoju bivšu partnericu i govori kako Ximena čini pogrešku sa novom vezom.
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
A bas lepo xD ^^
milic@
Čet 17 Feb 2011, 15:35milic@
Bas super! [You must be registered and logged in to see this image.]
LatinoFan
Čet 17 Feb 2011, 19:08LatinoFan
I meni je drago.
Anonymous
Nek se oni fino zabavljaju pa će doći do vjeenčanja
avatar
Pet 18 Feb 2011, 17:57Know.Me ♥
E bas mi je drago za Xime:D
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu