Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
13022011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Pjevač i glumac Pablo Montero dao je intervju u kojem je priznao da čeka nalaze DNK testova kako bi njima provjerio da li je zaista otac sina Raquel Piedre koju je upoznao prije nekoliko godina na svom koncertu i kratko vrijeme sa njom ljubovao.

Kako saznajemo glumac Montero bio je vrlo miran oko cijele situacije te je kazao kako će preko press konferencije nakon što se naprave testovi i sam izaći u susret sa nalazima koje je zatržila majka dijeteta još 2007. godine. Ništa ne mogu reći dok ne dođu nalazi i kada će biti vrijeme za razgovarati o tome tada i hoću i nadam se da će sve biti dobro. Glumac koji sudjeluje u telenoveli “Triunfo Del Amor” je potvrdio da za sada sa majkom dijeteta ne komunicira previše kako bi izbjegli evenutalne probleme u procesu. Glumac je isto tako rekao da je trenutno sam i da je u potpunosti koncentriran na posao što ga je priječilo da viđa i sina Pablita rođenog 2007. godine u braku sa bivšom ženom Sandrom Vidal.
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Ned 13 Feb 2011, 09:15Lilly
Svasta O.O
*So Different*
Ned 13 Feb 2011, 16:18*So Different*
Sumljiv mi on nekako...
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu