Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
09022011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nakon što je sudjelovala u Telemundovoj sapunici “El Fantasma De Elena”, meksičko-ukrajinska glumica Ana Layevska vraća se u Meksiko ne bi li potražila novu priliku za dobru ulogu u jednoj od novih sapunica.

Trenutno se ništa konkretno ne događa, no obožavam sapunice i nekako sam se razvila u tom žanru, tako da želim što prije u rukama jedan dobar projekt sa dobrom pričom, rekla je glumica Layevska u intervjuu. 29-godišnja glumica je nadodala kako joj je što se glume tiče uvijek bio prioritet pružiti i održavati dobru kvalitetu posla i koliko je moguće vlastitog imidža.

Napokon, glumica je progovorila i o svojoj bivšoj vezi sa glumcem Rafaelom Amayom s kojim je bila snažno povezana u romantičnu vezu nekoliko godina. Mislim da je našoj vezi nakon nekoliko godina jednostavno prošao rok trajanja. Naš je odnos danas normalan, ali samo je prijateljski, komentirala je Ana Layevska o nekadašnjoj vezi.
izvor:sapunice.net
Share this post on:reddit

Komentari

*So Different*
Čet 10 Feb 2011, 22:04*So Different*
Ona mi je ok, nadam se da ce dobiti dobru ulogu...
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu