Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obični ljudi

+9
Ordinary girl
saricica
Boka ^_^
Maja-_-
Elizabeth y William
yasmin
milic@
Nadina
LatinoFan
13 posters
Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Obični ljudi - Page 2 Empty Re: Obični ljudi

Sub 23 Avg 2014, 10:20
Zanimljivosti




Serija je izazvala mnoge polemike nakon što se primetila frapantna sličnost između radnje telenovele i knjige Tonija Parsonsa „Prava porodica“ (Family way). Autorka scenarija, glumica [You must be registered and logged in to see this link.], je priznala da joj je knjiga poslužila kao inspiracija, ali je negirala da je telenovela kopija radnje knjige.


Serija je u početku trebala da ima 160 epizoda, ali je radnja produžena, pa je na kraju snimljeno 170 epizoda.


Aljoši Vučkoviću ovo nije bila prva uloga u jednoj telenoveli. Glumio je Vuka Despotovića u prvoj srpskoj telenoveli [You must be registered and logged in to see this link.].


Ovo je prva uloga glumice [You must be registered and logged in to see this link.] u Hrvatskoj, nakon njenog povratka iz [You must be registered and logged in to see this link.].


Glumci Lela Margetić i Boris Miholjević su u stvarnom životu bivši muž i žena, a u seriji je u nekoliko epizoda glumila i njihova ćerka Jelena Miholjević (Karolinin psihijatar).


Ulogu Marije, Ivine majke, u početku je tumačila druga glumica. U kasnijim epizodama, lik Marije se vratio u seriju, ali tad ju je igrala glumica Katja Župić.


U medijima se pričalo kako se Roman Majetić, vlasnik [You must be registered and logged in to see this link.], nije slagao sa jednom od glavnih glumica. Spekulisalo se kako je reč o Ani Majhenić (Matija), čiji je lik sredinom serije pada u komu, i budi se tek pred kraj serije.


Leona Paraminski je sve vreme tvrdila da nikada ne bi glumila sapunicama ili telenovelama, ali se ipak pojavila u nekoliko epizoda Običnih ljudi.
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Obični ljudi - Page 2 Empty Re: Obični ljudi

Ned 24 Avg 2014, 11:19
Ovo se prikazivalo kod nas ali mi je bezveze serija, nije me privlacilo uopste.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Obični ljudi - Page 2 Empty Re: Obični ljudi

Ned 24 Avg 2014, 18:07
Ja se uopste ne secam ove serije.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Obični ljudi - Page 2 Empty Re: Obični ljudi

Ned 24 Avg 2014, 23:25
Lilly ::Ovo se prikazivalo kod nas ali mi je bezveze serija, nije me privlacilo uopste.
avatar
Semky16
Redovno čitaš latino novosti
Redovno čitaš latino novosti
Postovi : 365
$ : 385

Obični ljudi - Page 2 Empty Re: Obični ljudi

Pet 17 Apr 2015, 16:24
I ovu seriju takođe treba premjestiti među hrvatske serije.
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Obični ljudi - Page 2 Empty Re: Obični ljudi

Čet 04 Avg 2016, 22:42
Volela sam ovu seriju
Sponsored content

Obični ljudi - Page 2 Empty Re: Obični ljudi

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu