Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
05012011
Kao i svake godine nasi distributeri su se pobrinuli da svakodnevno uzivamo u kvalitetnom programu.
Na tv b92 od 10.1.2011 pocinje hrvatska serija najbolje godine koja ce se emitovati radnim danima od 16:50h,takodje ce od 1.2.2011 krenuti i jedna nova brazilska serija producentske kuce GLOBO TV.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na tvpink zahvaljujuci prava i prevodi ce poceti sa emitovanjem serija triumfo del amor(triumf ljubavi) koja ce poceti da se emituje od 18.1.2011 radnim danima od 17:00h.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nakon mora ljubavi na tv pink nam stize jos jedna novela cuando me enamoro(kada se zaljubom),ona ce se emitovati od 21.1.2011 radnim danima od 16:00h.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nakon serije zabranjena ljubav na tv pink nam dolazi jos jedna novela donde esta elisa(elisa) ona ce se emitovati na tv pink radnim danima od 18:00h,takodje nam dolazi i serija Las Aparicio koja ce se emitovati nakon serije zabranjena ljubav.
Dima vision je otkupio seriju ezel koja ce poceti sa emitovanjem od maja ove godine na regionalnim televizijama.
TOLIKO ZA SADA.pozz

Share this post on:reddit

Komentari

*So Different*
Sre 05 Jan 2011, 21:51*So Different*
Jedva cekam trijumf ljubavi...
Miljana
Sre 05 Jan 2011, 23:33Miljana
i ja,kao i Cuando me Enamoro...
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu