Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

La Hija del Jardinero / Ćerka baštovana Empty La Hija del Jardinero / Ćerka baštovana

Čet 23 Dec 2010, 19:44
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ovde komentarisite seriju i postavljajte slike, video snimke i gifove iz serije.
nicole85
nicole85
Pišeš svoju web novelu
Pišeš svoju web novelu
Postovi : 1114
$ : 1872

La Hija del Jardinero / Ćerka baštovana Empty Re: La Hija del Jardinero / Ćerka baštovana

Čet 24 Feb 2011, 14:49
Gledala sam,ok serija...
avatar
Maja-_-
Pišeš svoju web novelu
Pišeš svoju web novelu
Postovi : 1128
$ : 768

La Hija del Jardinero / Ćerka baštovana Empty Re: La Hija del Jardinero / Ćerka baštovana

Pon 01 Avg 2011, 14:47
nista posebno
_Bilja__<3
_Bilja__<3
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Postovi : 785
$ : 932

La Hija del Jardinero / Ćerka baštovana Empty Re: La Hija del Jardinero / Ćerka baštovana

Uto 02 Avg 2011, 09:20
nije losa

The author of this message was banned from the forum - See the message

Marina Magdalena
Marina Magdalena
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 63
$ : 63

La Hija del Jardinero / Ćerka baštovana Empty Re: La Hija del Jardinero / Ćerka baštovana

Ned 04 Avg 2013, 21:00
Dok sam ju gledala kao klinka bila sam luda za tom serijom,obožavala sam ju i uvijek sam trčala doma iz škole da ni slučajno ne propustim pogledati epizodu,ali sada kada pogledam nije ništa posebno,ali nije ni toliko loša,dobra serija jer ima TV Azteca i puno boljih telenovela od Vrtlareve kćeri,a primjer su Emperatriz i Cielo rojo koje su mi bile odlične telenovele,entrada mi je jako lijepa u kojoj se pojavljuju samo glavni glumci u onom labirintu,vrtu,što li je već,a i naslovna pjesma Somos novios koju je otpjevala glavna glumica Mariana Ochoa s mariachijem Armandom Manzanerom je također prekrasna,meni jedna od najljepših koje sam čula u telenovelama,
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

La Hija del Jardinero / Ćerka baštovana Empty Re: La Hija del Jardinero / Ćerka baštovana

Ned 28 Sep 2014, 13:57
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

La Hija del Jardinero / Ćerka baštovana Empty Re: La Hija del Jardinero / Ćerka baštovana

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu