Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

La Tormenta / Oluja Empty La Tormenta / Oluja

Čet 23 Dec 2010, 11:09
[You must be registered and logged in to see this image.]

Marija Tereza Montilja i Santos Torealba, dvoje ljudi o različitih razmišljanja i načina života, otkriće da put od ljubavi do mržnje razdvaja samo tanka nit, bez obzira što će učiniti sve kako do ljubavi ne bi došlo.

Priča počinje kada Marija Tereza, poslovna žena naviknuta na gradski život, mora da ostavi sav svoj luksuz i preseli se na La Tormentu, hacijendu svog oca, kojom treba upravljati s obzirom da je jedini spas u teškom vremenu koje je prouzrokovao bankrotiranjem porodične firme.

Jako je sigurna da će uspeti naviknuti se na takav život, ali dolaskom na hacijendu uviđa da to nije baš lako, s obzirom da se susreće sa svetom koji joj je divlja sredina u kojoj se nalazi hacijenda i te kako neshvatljiva.

Za Mariju Terezu najgore je to što se mora upustiti u saradnju sa upravnikom hacijende, Santosom Torealbom, čovekom sa sela, koga bije glas ženskaroša i osvajača, sa kojim se ne može složiti ni u čemu od samog trenutka upoznavanja.

U trenutku kada se ukrštaju njihovi pogledi, očigledno je za oboje da su i te kako različiti da bi mogli živeti pod istim krovom. Ali, što više pokušavaju da se razdvoje, više se intenzivira strast između njih dvoje, strast koja će prouzrokovati olujnu romantiku kroz koju će sama mržnja ustupiti mesto ljubavi koju nikada ranije nisu osetili.
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

La Tormenta / Oluja Empty Re: La Tormenta / Oluja

Sre 09 Feb 2011, 08:39
Edit by Cinderella u tb formatu

[You must be registered and logged in to see this link.]
Heleny007
Heleny007
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 53
$ : 313

La Tormenta / Oluja Empty Re: La Tormenta / Oluja

Čet 10 Feb 2011, 21:26
Ja se sjecam da sam gledala seriju,ali nemam pojma o cemu se radi u seriji
avatar
skykcn
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 50
$ : 280

La Tormenta / Oluja Empty Re: La Tormenta / Oluja

Sre 13 Apr 2011, 23:57
nisam gledao...
llili
llili
Pogledao/la si prvu telenovelu
Pogledao/la si prvu telenovelu
Postovi : 125
$ : 402

La Tormenta / Oluja Empty Re: La Tormenta / Oluja

Uto 18 Okt 2016, 17:01
Gledala sam ovu seriju.. Nije bila losa.. kez mada su za mene sve latino serije dobre  lol!
Sponsored content

La Tormenta / Oluja Empty Re: La Tormenta / Oluja

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu