Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marisol / Marisol

+6
suki
mala maite
andrejajele
milic@
figica
LatinoFan
10 posters
Ići dole
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Marisol / Marisol Empty Marisol / Marisol

Čet 23 Dec 2010, 11:05
[You must be registered and logged in to see this image.]
SINOPSIS:
Nesreća koja se dogodila u detinjstvu zauvek je ostavila trag na Marisolinom licu. Veliki ožiljak koji uvek prekriva kosom nije sprečio da Marisol odraste okružena ljubavlju i pažnjom svoje majke, koju je otac oterao od kuće kada je odlučila da se uda za siromašnog čoveka. Marisol živi i izdržava majku zahvaljujući prodaji papirnog cveća koje sama pravi.

Njena sudbina se menja onog dana kada upozna mladog i talentovanog slikara Hose Andresa, koji se na prvi pogled zaljubi u nju. Posle majčine smrti i Mariove izdaje, Marisol na zahtev Hose Andresovog dede otpočinje svoj život u vili porodice Garses del Valje, ni ne sluteći da je to dom iz kog je njena majka oterana pre mnogo godina.

Ljubav mladog para će naići na niz prepreka, počev od zle Amparo, Hose Andresove majke. Saznavši da otac njenog supruga želi polovinu nasledstva ostaviti svojoj unuci Marisol, Amparo otpočinje prljavu igru kako bi sav imetak sačuvala za sebe i svog sina Hose Andresa.

U dogovoru sa pokvarenim Mariom, Amparo planira Marisolinu smrt. Posle tragične nesreće, Marisol uspeva da preživi i odlazi u porodicu lekara Linares, koji sa svojim sinom Ruben uspeva da povrati besprekoran izgled Marisolinom licu. Uz njihovu pomoć, Marisol odlučuje da se vrati u dom svog dede i preuzme nasledstvo koje joj pripadaju, boreći se protiv majke čoveka kog voli najviše na svetu.

Uspevši da se izbore za svoju ljubav, Marisol i Hose Andres ni ne slute kakve im zamke život sprema. Na dan njihovog venčanja, Hose Andres je uhapšen i optužen za ubistvo svoje bivše devojke, Rosane. Marisol ponovo ostaje sama i pronalazi utehu u detetu koje očekuje. Ali, zlobna Amparo uz pomoć svog saučesnika Marija uspeva da nanese još jedan udarac Marisol. Oni kradu njenog tek rođenog sina ostavljajući Marisol u očaju.

Jedne večeri, na putu do kuće, Marisol pronalazi ostavljenu devojčicu u parku i odlučuje da je uzme kako bi izbrisala bar deo tuge u svom životu. Osamnaest godina kasnije, Hose Andres izlazi iz zatvora, a najveću prepreku između njega i Marisol stvoriće upravo njihova usvojena ćerka, Vanesa, koja odlučuje da se bori za ljubav svog očuha, Hose Andresa.

Marisol i Hose Andres će morati da prođu još dosta iskušenja kako bi na kraju krunisali svoju ljubav i pronašli sina koji im je davno oduzet.

ULOGE:
Erika Buenfil - Marisol Ledesma Garcés del Valle / Verónica Soriano
Eduardo Santamarina - José Andres Garcés del Valle
Claudia Islas - Amparo Lopez de Garcés del Valle
Enrique Álvarez Félix - Leonardo Garcés del Valle
Aarón Hernán - Don Alonso Garcés del Valle
Emma Laura - Rosana Valverde
David Ostrosky - Mariano Ruiz
Pilar Montenegro - Sulema Chávez
Sergio Basañez - Mario Suárez
Alejandro Ibarra - Francisco "Paco" Suárez
Socorro Bonilla - Doña Rosita Suárez...
avatar
figica
Učestvuješ u diskusiji
Učestvuješ u diskusiji
Postovi : 280
$ : 551

Marisol / Marisol Empty Re: Marisol / Marisol

Sre 23 Feb 2011, 18:50
Mislim da mi je to prva serija koju sam gledala, onda mi je bila super, ali kad sam ju nedavno pogledala zaključila sam da je dosadna
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Marisol / Marisol Empty Re: Marisol / Marisol

Sre 23 Feb 2011, 19:04
Super novela,dopada mi se!
milic@
milic@
Istaknuti član
Istaknuti član
Postovi : 2913
$ : 1715

Marisol / Marisol Empty Re: Marisol / Marisol

Sre 23 Feb 2011, 19:40
Svidj mi se!
avatar
andrejajele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 50
$ : 134

Marisol / Marisol Empty Re: Marisol / Marisol

Ned 15 Maj 2011, 17:12
Lepa.
mala maite
mala maite
Uživaš uz latino muziku
Uživaš uz latino muziku
Postovi : 948
$ : 1039

Marisol / Marisol Empty Re: Marisol / Marisol

Ned 15 Maj 2011, 18:12
I meni se svidja ova telenovela i upravo je gledam na youtube,da se sjetim malo kako je to izgledalo sa Marisol.
avatar
suki
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 51
$ : 284

Marisol / Marisol Empty Re: Marisol / Marisol

Uto 21 Jun 2011, 16:00
mnogo lepa serija... imam i knjigu od te serije... wink
avatar
Maja-_-
Pišeš svoju web novelu
Pišeš svoju web novelu
Postovi : 1128
$ : 768

Marisol / Marisol Empty Re: Marisol / Marisol

Uto 02 Avg 2011, 17:46
nije losa
Anairena
Anairena
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 59
$ : 284

Marisol / Marisol Empty Re: Marisol / Marisol

Uto 10 Jan 2012, 00:57
Super je
Marina Magdalena
Marina Magdalena
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 63
$ : 63

Marisol / Marisol Empty Re: Marisol / Marisol

Uto 06 Avg 2013, 21:38
figica ::Mislim da mi je to prva serija koju sam gledala, onda mi je bila super, ali kad sam ju nedavno pogledala zaključila sam da je dosadna

 Meni mislim da nije bila prva,ali ovo drugo potpisujem,glupa i dosadna serija,jedna od najgorih koje sam gledala
Sponsored content

Marisol / Marisol Empty Re: Marisol / Marisol

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu