Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228
23122010
Anai: Volim te Srbijo!

Latino zvezda nastupila u ponedeljak uveče pred hiljadu fanova u „Beogradskoj Areni“

[You must be registered and logged in to see this image.]


TINEJDžERSKA zvezda Anai, bivša članica meksičke pop atrakcije RBD, nastupila je u ponedeljak uveče u „Beogradskoj areni“ pred oko hiljadu obožavalaca. Atraktivna brineta, koja je četvrti put pevala u Beogradu - prva dva koncerta održala je sa pomenutom grupom pred prepunom „Arenom“ 2008. godine, a zatim i samostalno u Domu sindikatu u martu ove godine i time predstavila prvi solistički album „Moj delirijum“, kasnila je punih četrdeset minuta na druženje sa fanovima.


Nisu je sa nestrpljenjem iščekivali samo oni u „Areni“, već i najvatrenijij 100 fanova, koji su za 6.500 dinara, koliko je koštala VIP karta, cupkali više od dva sata iza scene, čekajući da se upoznaju sa svojim idolom.

Nakon što je podelila autograme, Anai je istrčala na scenu u crnoj mini-venčanici i velom zapevala najveći hit „Para ljue“. Tada se gromoglasan aplauz prolomio dvoranom, devojčice su počele da vrište i omiljenu pevačicu zasipaju plišanim igračkama.

- Volim te, Srbijo! Hvala ti za svaki vrisak i aplauz. Mnogo sam ponosna što sam večeras sa vama i što sa mnom pevate na španskom. Hvala vam i što ste prihvatili Meksiko raširenih ruku. Ovo je poslednji koncert ovogodiše turneje, ali obećavam da ćemo se družiti sledeće godine - rekla je Anai, a zatim je ogrnula srpsku zastavu i nastavila da niže hitove.

Posle dvočasovnog koncerta, Anai je sa bendom i plesačima otišla u hotel, odakle će u sredu ujutru, posle višenedeljne turneje po Americi i Evropi, poći put rodnog Meksika, gde će u krugu porodice proslaviti Božić.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu