Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
14122010
Za Maria Cimarra je Natalia Streignard najljepša trudnica

U vrlo kratko vrijeme na meksičku će scenu pristići još jedna slavna beba, a venecuelska glumica Natalia Streignard iz telenovela “La Mujer De Mi Vida”, u kojoj je glumila uz svog bivšeg partnera Maria Cimara i u njega se zaljubila, “Mi Gorda Bella” i “Oluja” postati će majka. Njen joj bivši muž, meksički glumac Mario Cimarro šalje sve najbolje želje u nadi da će bivši par ostati u krasnom prijateljstvu. 36-godišnji glumac u intervjuu je rekao da je Natalia najslađa trudnica koju je vidio i da će dijete sigurno biti jednako tako lijepo. Natalia Streignard je trudna sa svojim prvim djetetom i drugim mužem, talijanko-venecuelskim biznismenom Donatom Calandriellom. Par se povezao u rujnu 2008. godine.

Glumac Cimarro trenutno je protagonist uz prelijepu Marlene Favela u sapunici “Los herederos del Monte's” u Telemundovoj produkciji. Marlene i Mario su već imali prilike raditi u prošlosti, prije nekoliko godina u uspješnoj produkciji “Gata Salvaje”. Drago mi je da sam se ponovno povezao sa svojom dragom kolegicom Marlene. Nikada neću zaboraviti naš zajednički rad na sapunici “Gata Salvaje”. Dobra vibra vladala je u cijelom timu, od glumaca do tehničara, rekao je glumac prisjećujući se glumačkih dana iza sebe.

U zadnje vrijeme glumca se ne povezuje sa najboljom atmosferom na setu, te su ga mnogi okarakterizirali kao problematičnog i teškog za rad posebno nakon što je izbio otvoren konfilit između njega i glumice i pjevačice Ninel Conde na setu prilikom snimanja sapunice koja se trenutno prikazuje na našim malim ekranima, “More ljubavi”. Mario više stare navode nije htio komentirati ali je nadododao da su mnoga mišljenja o njemu produkt ega. Nitko ne može kontrolirati što će drugi reći. Ja se kao javna ličnost moram nositi sa svim tim situacijama i mislim da sam prilično dobro to naučio. Glumac je još jednom sebe opisao kao vrlo profesionalnu osobu koja 100% voli raditi što radi.
Share this post on:reddit

Komentari

bloodsucker
pa ok xDD
joco kaakav je to potpis kad ce taj rbd show ooooo???
LatinoFan
Kad se registruju korisnici!
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu