Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari Empty Komentari

Čet 18 Avg 2016, 14:48
Ovde komentarišite seriju.



Ne znam koliko će ova serija dobro proći kod nas, ali videćemo, čuda su moguća. happy
Anonymous
Gost
Gost

Komentari Empty Re: Komentari

Čet 18 Avg 2016, 15:31
Meni se uopšte ne dopada.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari Empty Re: Komentari

Čet 18 Avg 2016, 16:52
Ni meni. Realno, poslednjih 5-6 turskih serija (svi znamo koliko su one trenutno popularne u Srbiji) koje su emitovane na Prvoj nisu uopšte dobro prošle i pored toga što su veliki hitovi svuda gde su emitovane, a oni misle da će neko gledati rusku seriju i to komediju.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Komentari Empty Re: Komentari

Sub 20 Avg 2016, 01:21
Lazar ::Ni meni. Realno, poslednjih 5-6 turskih serija (svi znamo koliko su one trenutno popularne u Srbiji) koje su emitovane na Prvoj nisu uopšte dobro prošle i pored toga što su veliki hitovi svuda gde su emitovane, a oni misle da će neko gledati rusku seriju i to komediju.

Nikad se ne zna, Prva je takođe probila led sa Šeherezadom (Hiljadu i jedna hoć) i bila je MEGA hit, čak su i glumce zvali da pogledaju sa gledaocima poslednju epizodu.
Možda imaju "njuh za promene", u svakom slučaju smorili su sa turskim, ako ne krenu ruske, neka puste latino ali obavezno sa "glavnom glumicom - paćenicom", to u Srbiji prolazi, komedije slabo.

Ja baš planiram da gledam. kez Biće kul sigurno. kez
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari Empty Re: Komentari

Uto 23 Avg 2016, 12:53
Pogledao sam prvu epizodu. Na moje veliko iznenađenje serija mi je držala pažnju što znači da mi je bila zanimljiva. Mislio sam da će mi biti čudo kad posle milion odgledanih serija na engleskom, turskom i španskom jeziku čujem ruski jezik, ali nije. Nastaviću da pratim, ali opet kažem ne znam koliko će ova serija dobro proći kod nas zbog toga što nije ni turska ni meksička i plus je komedija.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Komentari Empty Re: Komentari

Uto 23 Avg 2016, 13:09
Lazar ::Pogledao sam prvu epizodu. Na moje veliko iznenađenje serija mi je držala pažnju što znači da mi je bila zanimljiva. Mislio sam da će mi biti čudo kad posle milion odgledanih serija na engleskom, turskom i španskom jeziku čujem ruski jezik, ali nije. Nastaviću da pratim, ali opet kažem ne znam koliko će ova serija dobro proći kod nas zbog toga što nije ni turska ni meksička i plus je komedija.

Pogledao sam i ja, meni se baš dopada. kez
Nadam se da će gledanost biti solidna. happy
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari Empty Re: Komentari

Uto 23 Avg 2016, 13:15
Zaboravio sam da napišem da je ona glumica sa kojom je glavni lik (ne mogu da se setim imena) spavao na početku epizode baš lepa. kez
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Komentari Empty Komentari

Uto 23 Avg 2016, 13:27
Slažem se. kez

Prelepa je. love is in the air
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari Empty Re: Komentari

Uto 23 Avg 2016, 14:48
Zašto piše da je termin serije 09h? Je l' neka greška ili su odmah promenili termin?
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Komentari Empty Re: Komentari

Uto 23 Avg 2016, 14:54
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

Gde si to video?
Sponsored content

Komentari Empty Re: Komentari

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu