Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

DC's Legends of Tomorrow / Legende sutrašnjice Empty DC's Legends of Tomorrow / Legende sutrašnjice

Sre 03 Avg 2016, 14:19
[You must be registered and logged in to see this image.]

Priča o putniku kroz vreme, koji regrutuje tim heroja i zlikovaca kako bi sprečio apokalipsu.

Kad sami heroji nisu dovoljni... Svetu su onda potrebne legende. Videvši budućnost, jedan čovek će uraditi sve da spreči tu budućnost. Rip Hunter je dobio zadatak da se zajedno sa grupom heroja i zločinaca suprotstave nezaustavljivoj pretnji. Na kocki nije samo planeta Zemlja već i samo vreme.

Gospodar vremena Rip Hunter kreće iz budućnosti s misijom kako bi osvetio svoju ubijenu ženu i dete, i spasio svoj svet od okrutnog besmrtnika Vandala Savagea iz 2166. Dolazi u prošlost, okuplja najbolju ekipa (anti)junaka, čak i osuđenih zločinaca iz našeg vremena i poziva ih na najveću pustolovinu njihovog života. Putovaće u prošlost prateći njihovog novog neprijatelja Savagea i pokušat će da izmenie vremenski tok kako budućnost ne bi ispala uništena od strane već spomenutog Savagea.

Pitate se koje DC-jeve legende su u pitanju? Atom (Ray Palmer), White canary (Sara Lance), Firestorm (Professor Martin Stein i Jefferson “Jax” Jackson), Hawkgirk i Hawkman (Chay-Ara i Khufu), i bolja polovina Roguesa – Captain Cold (Leonard Snart) i Heat Wave (Mick Rory). I kao vođa tima je Rip Hunter, Time Lord.


Poslednji izmenio Yago Vila dana Sre 03 Avg 2016, 16:33, izmenjeno ukupno 1 puta
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

DC's Legends of Tomorrow / Legende sutrašnjice Empty Re: DC's Legends of Tomorrow / Legende sutrašnjice

Sre 03 Avg 2016, 14:22
[You must be registered and logged in to see this image.]
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

DC's Legends of Tomorrow / Legende sutrašnjice Empty Re: DC's Legends of Tomorrow / Legende sutrašnjice

Sre 03 Avg 2016, 14:23
Prva sezona


Najava za drugu sezonu

Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

DC's Legends of Tomorrow / Legende sutrašnjice Empty Re: DC's Legends of Tomorrow / Legende sutrašnjice

Čet 04 Avg 2016, 14:57
Pratio sam redovno prvu sezonu, serija je malo treš i ocena od 7,2/10 na IMDB je odlična za ovu seriju, a kada sa takvim utiskom gledate i ne očekujete mnogo ispadne dobro i gledljivo. kez
Glumačka postava je slabija, čak i specijalni efekti nisu najbolji, ali ako se pitate zbog čega je gledam, zabavna je i gledljiva, ti vremenski skokovi, jedino se ne trudite da tražite "rupe" jer je vremenski paradoks veoma kompleksna stvar, u jednoj epizodi smo u 1850. a zatim u sledećoj 2150. a nakon toga u 2045. pa zatim u 1970., prikaz tih vremena mi deluje dobro. happy

Professor Martin i Ray su mi omiljeni, zbog njih gledam seriju. Gideon mi je omiljeni glas. xD
Raya gledam drugi put kao superheroja, možda je kao Atom i bolji. Leonard takođe nije loš, sada ne znam da li će da se vrati u sledećoj sezoni. Jefferson se često ponaša kao nezreo i derište, ne volim ga nešto preterano. Rip mi je bio dobar u prvim epizodama, ali postao je nekako previše razočaran u sve da bi mogao bilo šta da nastavi.
Vandal Savage je bio dobar negativac za ovu sezonu (16 epizoda).
Kendra i Carter su mi užasni, Carter je i okej, ali Kendra je prava glupača.
Nadam se da se Kendra i Carter neće vratiti, u trejleru nema nekih novih scena.
Ukoliko volite Star Wars i svemirske brodove, gledajte.

JSA i Rex u drugoj sezoni!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

DC's Legends of Tomorrow / Legende sutrašnjice Empty Re: DC's Legends of Tomorrow / Legende sutrašnjice

Pet 12 Avg 2016, 21:26
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.] alt=""/>
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

DC's Legends of Tomorrow / Legende sutrašnjice Empty Re: DC's Legends of Tomorrow / Legende sutrašnjice

Ned 16 Okt 2016, 11:05
Okej je pocetak sezone, fali Snartov humor, malo je tres ovo sa Ajnstajnom i dinosaurusima. happy
Sponsored content

DC's Legends of Tomorrow / Legende sutrašnjice Empty Re: DC's Legends of Tomorrow / Legende sutrašnjice

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu