Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Niña de mi corazón Empty Niña de mi corazón

Uto 26 Jul 2016, 21:39
[You must be registered and logged in to see this image.]

Andrea je devojka koja živi sa svojim ocem Benignom i braćom Danijelom i Marselinom. Ima dečka Hasona sa kojim raskida kada sazna da je umešan u prljave poslove. Andrea mora da žrtvuje svoje snove o fakultetu kada njen otac doživi tešku nesreću i ostane paralizovan. Devojka shvata da mora da pronađe posao, ali jedino što pronalazi je mesto u advokatskoj firmi Maksima Arohe - treba da bude asistent njegovog sina Darija. Problem je što je Darijova devojka Mojra jako ljubomorna i ne želi da žensko bude asistent njenom dečku.

Igrom slučaja, Dario je taj koji je dovezao Benigna u bolnicu nakon nesreće. Kako je mesto u firmi rezervisano za muškarca, Andrea se uz pomoć prijatelja Huana Visentea transformiše u svog izmišljenog brata blizanca Andresa. Huan Visente je zaljubljen u nju, ali ona ga gleda kao starijeg brata. Andres postaje Dariov prijatelj, jer Maksimo želi da zna šta njegov sin radi van radnog vremena. Andrea saznaje da Dario ima svoju firmu multimedijalnih uređaja, koju je osnovao od novca koji mu je dala baka Mersedes. Ta firma je Dariova prava strast, studirao je prava samo da bi udovoljio svom ocu. Problemi nastaju kada Himena, Dariova sestra, upozna „Andresa“ i zakači se za njega. Drugi problem se javlja kada Maksimo ponudi Andrei mesto u kompaniji i sada ona tamo radi i kao Andrea i kao Andres, smišljajući milion načina da sakrije svoj dupli identitet.

Maksimo saznaje za Dariovu firmu i zahteva od Mersedes da prestane da mu pomaže, što ona odbija. Ipak, Dario želi da uspe bez ičije pomoći i traži zvezdu koja bi postala novi idol mladih. Čuvši Andresa kako peva, shvata da je on ono što je tražio. Raskida sa Mojrom i priznaje Andresu da se zaljubio u Andreu, koja pristaje da bude njegova devojka. Odlučuje da mu kaže čitavu istinu, ali kada bude na korak da to uradi, Mojra, koja je otkrila njen dupli identitet, govori joj da to ne sme učiniti jer će u suprotnom policiji prijaviti Andresa kao krivca za uništenje Dariove firme.
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu