Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Novosti i zanimljivosti Empty Novosti i zanimljivosti

Sre 20 Jul 2016, 02:43
Ovde postavljajte novosti i zanimljivosti.
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Sre 28 Sep 2016, 21:53
Fabijan Rios, danas jedan od najpoželjnijih latino macana, koga smo poslednji put gledali kao Tomasa u seriji "Dama i radnik", shvatio je da želi da se bavi glumom još kao osmogodišnjak, a kada je zagazio u "lude godine", porodica ga je smestila u internat, nadajući se da će tako obuzdati njegovo problematično ponašanje. Debitovao je pred TV kamerama kada je napunio 22 godine. Sada ima 36 i ponovo se našao u koži Albeira Marina, koji ga je 2008. godine proslavio. Kakav si bio u školi?
Bio sam nevaspitano i nedisciplinovano derište. Izbacili su me iz mnogih škola. Verujem da je to zbog toga što me je othranila samohrana majka. Moj otac je umro. Imao sam očuha, ali naš odnos bio je katastrofalan.
Jesi li bio problematičan i u pubertetu?
Tokom adolescencije moj bezobrazluk i nevaspitanje dostigli su vrhunac, ali onda sam počeo da se smirujem. Kada sam napunio 16 godina, završio sam u internatu, gde sam doživeo užasne stvari - vršnjaci su mi pretili i zlostavljali me.
Jesi li u tinejdžerskim danima imao mnogo devojaka?
Da, bio sam ženskaroš! Ipak, sada sam srećno oženjen čovek, a menjanje partnerki daleko je iza mene.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu