Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228
19072016

Danas, 19. avgusta, je veliki dan za Telemundo.
Počinju tri nove telenovele:
- Silvana sin lana - od 20 h
- Sin Senos Si Hay Paraiso - od 21 h
- Senora Acero 3: La Coyote - od 22 h

[You must be registered and logged in to see this link.]
Share this post on:reddit

Komentari

Azor Ahai
Uto 19 Jul 2016, 22:25Azor Ahai
Stvarno je veliki dan za "Telemundo", srećno im bilo, nadam se da će imati zadovoljavajuću gledanost, ipak dosta očekuju od ovih serija. kez
Miljana
Sre 20 Jul 2016, 09:42Miljana
Gledala sam noćas sve tri premijere, oduševljena sam serija, prve epizode su bile samo u uvod u priču, svaka ima nešto što mi se sviđa, Silvana sin lana je odlična komedija, jedva čekam da vidim kako će da se razvija priča između Silvane i Manula, sigurno ću nastaviti da je gledam.
Sin Senos Si Hay Paraiso, drago mi je što su snimili nastavak, La Diabla mi se više sviđala iz predhodne sezone, sviđa mi se lik Hilde, jer je ovo potpuno drugačija uloga, skroz suprotna uloga  ulozi u telenoveli Reina de corazones, zanima me kako će se odigrati njen odnos sa Catalinom, kako će se ona odupreti svetu prostitucije, droge..
Dugo sam razmišljala da li da pogledam treću sezonu Senore Acero, zato što nisam gledala prve dve sezone, samo znam ono što sam čitala na portalima, i htela sam da vidim kako će se priča nastaviti nakon Sarine smrti, ali mi se dosta sviđa lik La Coyote, počinje novu priču, nije potrebno gledati predhodne sezone, Vicenta - La Coyote je veoma hrabra, borbena, oduševljava me njena borba da pomogne ljudima da pređu granicu, kako iznad svega brine o svojoj majci koja je teško bolesna, bori se kroz život u svetu punom narkosa.
Sponsored content
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu