Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086
31032015
[You must be registered and logged in to see this image.]
"Divlja mačka" i "Ukradena ljubav" pobedile "Fatalnu ljubav"!
Zbog slabe gledanosti, pomenuta telenovela od danas na televiziji Pink u 02:00!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Share this post on:reddit

Komentari

Anonymous
Na sajtu piše da je i dalje u 14:00.
Lazar_
Danas nisu pustili seriju nego Kursadžije u 14:40
avatar
Bilo je i očekivano, ali zato na Pink BH ima odličnu gledanost i emitiraju po 2 epizode, danas je bila 63. i 64. epizoda, samo ne znam sta svijet vidi u mački i serijama Nathalie Lartilleux. Meni su sve njene serije užasne, jedino mi je ok bila Inocente de ti, ali ta joj je bila prva i kasnije je nastavila sa istim pričama o siroticama i bogatasima. Užas.
Lazar_
Naš narod voli klasične sapunice, mogu da se kladim da bi DYO i LI sto puta bolje prošle od RDC na Pinku jer su one baš klasične Telemundove telenovele, dok u RDC ima malo i akcije happy
avatar
Lazar ::Naš narod voli klasične sapunice, mogu da se kladim da bi DYO i LI sto puta bolje prošle od RDC na Pinku jer su one baš klasične Telemundove telenovele, dok u RDC ima malo i akcije happy

Pa da, tako je, ali Nathalie bas uvijek radi iste serije, dok se kod ostalih producenata razlikuju bar malo price, kod nje su uvijek iste. Pogotovu, Divlja macka i Neukrotivo srce. te serije se uopste ne razlikuju i po onome sto sam procitao cini mi se da je prva obicna kopija druge.
Lazar_
Čak je i glumačka ekipa LG slična CI hahahahhaha kez
avatar
Lazar ::Čak je i glumačka ekipa LG slična CI hahahahhaha kez


Pa da kez, Nathalie je stvarno luda.
avatar
Lepo je to.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu