Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448
28022015
Kraj serije
Mi Corazon es Tuyo (Silvia Navarro & Jorge Salinas)
Epizode: 177
Kraj serije: 1. mart

Hasta el Fin del Mundo (Marjorie de Sousa & David Zepeda)
Epizode: 197
Kraj serije: 26. april

La Sombra del Pasado (Michelle Renaud & Pablo Lyle)
Epizode: 132
Kraj serije: 10. maj

Muchacha Italiana Viene a Casarse (Livia Brito & Jose Ron)
Epizode: 132
Kraj serije: 7. jun

Početak novih serija

Amores con Trampa (Africa Zavala & Eduardo Yanez)
Početak: 2. mart

Lo Imperdonable (Ana Brenda Contreras & Ivan Sanchez)
Početak: 27. april

La Vecina (Esmeralda Pimentel & Juan Diego Cuvarrubias)
Početak: 25. maj

Amores de Barrio (Renata Notni & Mane de la Parra)
Početak: 8. jun
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Sub 28 Feb 2015, 13:57kristinkv86
Toliko bih volela da "Moje srce je tvoje" stigne i kod nas. happy
avatar
Sub 28 Feb 2015, 16:34Semky16
Kakva je ovo glupost da ce MIVAC imat 132 epizode ako je kraj tek 7.juna, a juce je bila 95.epizoda? -.- Kad se izracuna vrlo je jasno da serija imati 167 epizoda. Mada bi bilo bolje da ima 132, pa cak i manje, jer je najgora od ovih trenutnih serija. Televisa je bas cudna. Dobre serije su im vecinom kratke (El color de la pasion, Yo no creo en los hombres), a one najdosadnije i najgore su im preduge (Hasta el fin del mundo, Muchacha Italiana viene a casarse).
Lazar_
Od ovih novih najverovatnije ću gledati samo "Lo imperdonable", za ostale nisam siguran.
avatar
Sub 28 Feb 2015, 23:12Semky16
I meni se Lo imperdonable cini kao najbolja, ali ne vjerujem da cu gledati, jer je ovo vec 4. put snimaju seriju sa istom pricom: La mentira (Televisa 1998), El juramento (Telemundo, Argos 2008), Cuando me enamoro (Televisa 2010) i sad opet Televisa s istom pricom. Stvarno nisu normalni. Zar ne znaju smisliti novu pricu ili bar da rade remake neke serije koja nijednom nije rimejkana. Jos je producira Mejia. Ovo mirise na neusjeh. On nije napravio uspjesnu seriju jos od FELS-a 2008.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu