Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
05012015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Dulce koja je trenutno u vezi sa Rodrigom Reyesom za sada nema planove da se uda i ima djecu.


Dulce, vjerujes li u prijateljstvo nakon raskida veze?

Ne, čak i kad nema gorčine ne vjerujem u prijateljstvo nakon ljubavi. Kako smo u RBD-u Poncho i ja dijelili dosta toga,
postoji određeno bratstvo sa svim članovima, ali to ne znaci da cemo piti kafu zajedno. Ne vjerum u prijateljstvo sa bivšim.


Nemaš zelju da reprizom?

Ne , nikada. Imala sam intezivne veze,ali kad zavrse, zavrse. Zasto sto bi se vracala na nesto sto vec nije fukcinisalo.


U programu 'Miembros al aire' trebala si da biras između Poncho Herrera i Mema Ochoa i bez razmišljanja si odabrala Poncha. Zasto?


Iskreno, ne sjecam se.




Kada bi morala da biras između svojih bivsih, koga bi izabrala?

Ni jednog od njih dvoje.Vise nisam s njima, i svako od nas vodi svoj zivot. Zahvaljujuci tome
što su bili dio mog zivota, ucinili su me boljom osobom, i zato ne bih mogla da biram izmeđi njih. Obojica su mi dali vazne stvari, i divim im se, ali ni jedan od njih nema mjesta u mom srcu, ni ja u njihovom. Samo su uspomena.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu