Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
02012015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Čestitke slavnom glumačkom paru Anhelik Bojer i Sebastijanu Ruljiju – ova godina za njih će biti veoma posebna jer su objavili da će postati roditelji.
Srećni par, koji je zajedno glumio u telenoveli “Lo Que La Vida Me Robo” podelio je ove [You must be registered and logged in to see this link.] vesti na Tviteru. Dvadesetšestogodišnja Anhelik napisala je da su vesti o trudnoći čudo i poklon od boga, te da ne može da zamisli bolji način da stavi tačku na 2014. godinu.
Ona je zaista imala buran period, pošto je prethodno okončala vezu sa producentom Hoseom Albertom Kastrom, a potom doživela tragediju pošto joj je umrla majka. Međutim, uloga u seriji “Lo Que La Vida Me Robo” donela joj je velike poslovne uspehe, ali i ljubavnu sreću, pošto je na snimanju upoznala 39-godišnjeg Sebastijana.
Njih dvoje su svoju vezu u početku krili od javnost, ali su letos odlučili da putem društvenih mreža potvrde da su srećni i zaljubljeni.
Rulji iz braka sa televizijskom voditeljkom Sesilijom Galijano ima sina Santija, koji se veoma lepo slaže sa Anhelik. Nju su veoma zavoleli i Sebastijanovi roditelji.
Par još uvek nije otkrio kada su saznali za trudnoću, niti kada će stići beba. Moguće je da je trudnoća razlog zašto su oboje odbili [You must be registered and logged in to see this link.] za uloge u novoj telenoveli.
Share this post on:reddit

Komentari

Azor Ahai
Duše, čestitam love is in the air
Ordinary girl
Čestitke  happy
Lazar_
lady_madrid
Jao, kako mi je drago zbog njih. Čestitam im.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu