Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
01112014
[You must be registered and logged in to see this image.]

Na osnovu rezultata udela u gledanosti popularnih indijskih sapunica "Mala nevesta" i "Odbačena" u njihovoj matičnoj zemlji, čini se da su one gledanije i voljenije u inostranstvu. Tako je prošle nedelje "Mala nevesta" završila na 15. a "Odbačena" na 30. mestu najgledanijeg TV programa na tamošnjim stanicama. Najpopularnija emislija je sapunica "Yeh Hai Mohabbatein", bajkovita porodična saga o Išiti i Ramanu, koje spaja ljubav prema Ruhi, njegovoj ćerki iz prošlog braka. Išita ne može da ima decu, zbog čega je odbačena od društva, a Raman, (besan i ogorčen zbog razvoda od podle bivše žene Šagun, koja huška njegovog jedanaestogodišnjeg sina Adija protiv Ramana) ženi Išitu da bi ona dobila socijalnu negu. Serija se emituje od 3. decembra prošle godine i jedna je ovelikih uzdanica TV kuće Star Plus. Da li biste voleli da gledate ovu sapunicu?
Share this post on:reddit

Komentari

Silvija
E hvala Bogu da i to docekasmo!
Lazar_
Šteta što u Srbiji još govore da su gledane te dve serije.
Ne daj Bože da počne i ta kod nas.
avatar
Kod nas u Hrvatskoj Mala Nevjesta je vec 2 godine i nikako da bude kraj
avatar
Nije ni cudo sto opada gledanost,radnja Odbacene jos i nekako mi je jos uvek zanimljiva,a kod nas je jos gledana.
Lazar_
malaninaja ::Kod nas u Hrvatskoj Mala Nevjesta je vec 2 godine i nikako da bude kraj
Kod nas Mala nevesta traje ja mislim od 2010. godine
Lilly
Kod njih opada kod nas ide gore. happy Odbacena mi je sad mnogo bolja od Anandi.
avatar
Jel bude ikada kraj toj seriji
Lazar_
Izgleda da neće kraj uskoro hahhah
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu