Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
19102014
[You must be registered and logged in to see this image.]

Barbara Mori (38), meksička glumica koja je pre 10 godina igrala popularnu Rubi u istoimenoj seriji i danas izgleda sjajno. Sa nepunih 30 godina Barbara se suočila sa kancerom.
“Imala sam rak. Zbog nekog razloga Bog me je stavio na test i ja sam ga uspešno položila. Izborila sam se sa bolešću, pobedila rak i idem dalje”, rekla je Barbara.
Karijeru je započela kao manekenka, ali najzapaženija je ulogom u seriji Rubi. Ovaj lik bio je odličan početak za uloge koje su joj kasnije sledile, Barbara je glumila u brojnim filmovima, “Spanish Beauty”(Španske lepote), “Violanchelo”(Violončelo), “Viento en Contra”.
Filmovi španske i špansko – indijske produkcije donele su joj popualrnost na američkom tržištu. Na premijerama širom Amerike Barabara je čest gost jer se njena filmska ostvarenja samo ređaju.
Pre 14 godina glumica se udala za kolegu Serhija Majera, a kojem 1998. rodila je sina kojeg je nazvala po ocu.
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Hvala Bogu sto je pobjedila rak,ona je preljepa.Bila sam jako iznenađena kad sam procitala da je bila u braku sa Sergiom Mayerom
happy
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu