Ići dole
_Stefan
_Stefan
Administrator
Administrator
$ : 31904

Bir Bulut Olsam/Da sam oblak Empty Bir Bulut Olsam/Da sam oblak

taj Pon 08 Sep 2014, 15:59
Dok u kasabi po imenu Guzelyurt, koja se nalazi na samoj granici teče miran život, u najvećoj i najraskosnijoj vili živi ljubav bolesna i strasna, ali nimalo neuzvraćena, koja ledi krv svima onima koji su uključeni u tu celu priču.
Gradonačelnik kasabe Aslan Bulut i njegova porodica imaju sasvim tipičan životom ali mastaje totalna promena sa dolaskog zgodnog doktora. Nikada neće biti sve isto posle dolaska mladog doktora, nikada stvari neće biti iste kao pre.
Mladi doktora koji dolazi će uzburkati strasti i pokrenuti dosta tajni koje će izaći na videlo nakon dugog niza godina skrivanja iza zapečaćenih vrata.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
$ : 14639

Bir Bulut Olsam/Da sam oblak Empty Re: Bir Bulut Olsam/Da sam oblak

taj Sre 10 Sep 2014, 09:43
Turci definitivno imaju najbolje naslove serija. kez
_Stefan
_Stefan
Administrator
Administrator
$ : 31904

taj Sre 10 Sep 2014, 15:12
Nisam gledao ovo. kez

[You must be registered and logged in to see this image.]
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
$ : 31228

taj Pet 12 Avg 2016, 13:42
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator

taj Pet 12 Avg 2016, 13:43
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator

taj Pet 12 Avg 2016, 13:45
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Miljana
Miljana
Administrator
Administrator

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Miljana
Miljana
Administrator
Administrator

taj Pet 12 Avg 2016, 13:46
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Miljana
Miljana
Administrator
Administrator

taj Pet 12 Avg 2016, 13:46
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu