Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
06092014
[You must be registered and logged in to see this image.]

Večeras u 22:30 na TV Pink možete da pogledate popularni španski film "Tri metra iznad neba" (Tres metros sobre el cielo).



Ljubavna priča o dvoje ljudi iz različitih svetova. Babi je devojka iz više srednje klase odgajana u dobroti i nevinosti. Hace je buntovni mladić, impulsivan, neodgovoran i zavisan od rizika i opasnsti.

Tri metra iznad neba je romantična drama za tinejdžere koja priča priču o dvoje mladih koji pripadaju različitim svetovima. Ovo je priča o nepodobnoj vezi koja je praktično nemoguća, ali istovremeno i neizbežna. Završava se tako što ovaj par kreće na putovanje otkrića na kojem će iskusiti pravu ljubav prvi put u životu. Ona je bogata devojka podizana u svetu izobilja, nevinosti i pravila. On je buntovni mladić, impulsivan, neodgovoran i zavisan od rizika i opasnosti. Konstantno upada u tuče i bavi se ilegalnim trkanjem motorima zato što u potpunosti ignoriše zdrav razum.




Režija: Fernando Gonzalez Molina

Uloge: Mario Casas, Maria Valverde, Alvaro Cervantes, Marina Salas, Lučo Fernandez, Andrea Duro, Nerea Camačo
Share this post on:reddit

Komentari

Azor Ahai
Ned 07 Sep 2014, 00:03Azor Ahai
Gledam kez
Lazar_
Ja sam gledao nesto malo, uspavao sam se posle bio sam mnogo umoran xD
Lilly
Aha znaci to je, ja vidim na fejsu svi objavljuju da gledaju Tri metra iznad neba kez  nisam gledala, mrtva sam umorna bila, ali svejedno sam gledala vec happy
Ordinary girl
Ned 07 Sep 2014, 10:10Ordinary girl
Lazar ::Ja sam gledao nesto malo, uspavao sam se posle bio sam mnogo umoran xD
Isto

Večeras posle Trenutka istine biće drugi deo.
Lazar_
Da, sada ce svi na face-u poceti da objavljuju kako gledaju taj film....smorili su -.- Jedna devojka koja mi je prijatelj objavila je 4-5 statusana vezana za ovaj film, ja ne znam da li je ona gledala film ili je samo slala status za statusom xD
Lilly
Hahahah pa to dok su reklame lol!
Lazar_
Hahahah moguce  lol! Veceras ocekujem minimum 5 statusa za drugi deo xD kez
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu