Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
28082014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nakon današnje vesti o ukidanju turske serije "Karadaji", stigla je još jedna - jednako loša po gledaoce. Nova žrtva slabe gledanosti je grčka sapunica "Brusko". Od sledećeg ponedeljka umesto nje, Prva TV počastvovaće brojnu publiku indijske sapunice "Odbačena", koja će sada moći da bira između čak tri termina - premijernog od 20:10, prvog repriznog od 09:45, ali i drugog repriznog od 17:00.

Sudbina serija "Karadaji" i "Brusko" lako može da zadesi i seriju "Ljubav, vera, nada", koja od ponedeljka prelazi u nov termin 16:00 i beleži mizernu gledanost.
Share this post on:reddit

Komentari

Lazar_
Sta bi Prvoj? xD
Ordinary girl
Čet 28 Avg 2014, 22:29Ordinary girl
Ne bi me čudilo da ukinu Mačku u 19h i da je puštaju samo u 14h.
Lazar_
I mene isto, nema neku gledanost.
Lilly
Meni nikako ne odgovara termin u 14h, onda uopste necu moci da gledam zbog skole.
Izgleda da skroz menjaju program od 1.9. i juce sam videla da vesti prebacuju za 18:00h
Lazar_
Ni meni ne odgovara termin u 14h, ali sta je tu je. I onako serija mi se ne svidja mnogo tako da nisam ni mislio da je mnogo pratim. Meni je zao sto necu moci da gledam "Zenu koja nije mogla da voli" jer nju pustaju u 13:30, a taj termin mi jos manje odgovara...
Lilly
Da, ja u skolu u 1 poslepodne a vracam se uglavnom oko 2-pola 3 kad idem ujutru, tako da ni tamo ni vamo...nadam se da ce i menjati nesto.
Lazar_
Ja kada sam u 1. smeni isto oko 2-pola 3, a kada sam u 2. polazim u 1 i 25...isto ni tamo ni vamo...
Anonymous
Čoveče, ne mogu da verujem. Ovi sa Prve su načisto poludeli o.O
Lazar_
Ni ja ne mogu da verujem, resili da skroz promene programsku semu.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu