Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086
27082014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Meksička glumica i pevačica Daniela Romo danas slavi rođendan, pa koristimo priliku da joj ovim putem poželimo sve najlepše. 
U kojim ste vi telenovelama gledali ovu glumicu? Je li vas plašila kao Margarita u "Izvoru" ili nadahnula kao Leti u "Stazama ljubavi"? Da li ste ludeli od donja Huaninih zlodela u "Alboradi" ili vam je možda Dani bila najsimpatičnija dok ste navijali za njenu vezu sa Gabrijelom Sotoom u "Magičnoj privlačnosti"? Najzad, kako vam se dopala kao negativka u "Trijumfu ljubavi", a kako kao požrtvovana majka u "Oluji"?
Koja njena uloga je po vašem mišljenju najbolja? Postoji li neki lik koji je trebalo bolje da odigra? Generalno, kakvo je vaše mišljenje o ovoj glumici? I naravno, slobodno nam recite šta biste joj poželeli za rođendan!
Izvor: TV Novele - fb stranica
Share this post on:reddit

Komentari

Silvija
Sre 27 Avg 2014, 18:35Silvija
srecno srecno
Azor Ahai
Sre 27 Avg 2014, 20:00Azor Ahai
Srećan rođendan.
Lilly
Srecan rodjendan

Mnogo mi je bila psiho njena uloga u Triunfo del amor...i svidja mi se i ne svidja, ne znam. 
U Sortilegio je glumila pozitivca ili sam ja nesto pobrkala? 
U svakom slucaju, odlicna glumica happy
Ordinary girl
Sre 27 Avg 2014, 22:29Ordinary girl
MISA ::Srećan rođendan.
Lazar_
Sre 27 Avg 2014, 23:41Lazar_
Srecan rodjendan kez
Ljiljo nisi pobrkala, glumila je pozitivca u "Sortilegio" happy
Inace nisam znao da je rodjena istog dana kad i ja happy
Azor Ahai
Sre 27 Avg 2014, 23:42Azor Ahai
Da slavite sledeće godine zajedno rođendan kez
Lazar_
Čet 28 Avg 2014, 00:16Lazar_
Hahahah pa naravno kez Mi smo nesto dogovarali da ove godine slavimo zajedno, ali smo na kraju odlucili da je bolje sledece godine zajedno da slavimo  lol!
Azor Ahai
Čet 28 Avg 2014, 00:24Azor Ahai
Sledeće godine obavezno da se dogovorite, da pozove sve svoje kolege, a ti nas sa foruma kez haha
Lazar_
Čet 28 Avg 2014, 00:32Lazar_
Da, inace ja se znam sa svim meksickim glumcima i glumicama xD kez
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu