Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
26082014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Glumica Sparš Kančandani, sve nas je očarala ulogom mlade Iće u seriji "Odbačena", posle koje je ostvarila još jednu zapaženu ulogu u sapunici emitovanoj prethodnih godina na tamošnjem Soni kanalu. Ipak, ovaj četrnaestogodišnji devojčurak rešio je da kaže zbogom glumi, jer joj je budućnost zemlje važnija.
- Ova profesija i "Odbačena" omogućili su mi slavu o kojoj većina mojih vršnjaka može samo da sanja, i na tome sam zahvalna. Ali sada je vreme da učinim nešto za Indiju, a to ću najbolje postići ako se posvetim školi i učenju. Želja mi je da postanem deo antiterorističkih jedinica naše zemlje i pomognem u borbi protiv terorizma, koji nam nanosi mnogo bola svakodnevno - poručuje mlada glumica, koja se ovih dana aktivirala i sprečavanju daljeg ekološkog zagađenja svoje zemlje.
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Sre 27 Avg 2014, 09:39Lilly
Mala stvarno odlicno glumi, steta sto ne zeli da nastavi sa ovim.
Lazar_
Sre 27 Avg 2014, 11:01Lazar_
Koliko je ona imala godina kada je glumila u "Odvačenoj"? Inače, po ovoj odluci se vidi da je izuzetno pametna devojčica i mislim da je donela pametnu odluku. Ne znam kako glumi jer nisam gledao seriju, ali sigurno će više pomoći Indiji borbom protiv terorizma nego glumom  .perfekktno:D.
avatar
Čet 28 Avg 2014, 23:28vesna81
Bravo za nju!Inace fenomenalna je glumica.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu