Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Kuzey Güney/Sever Jug - Page 3 Empty Re: Kuzey Güney/Sever Jug

Pon 25 Avg 2014, 15:36
Nekada su se prikazivale samo latino serije ne samo na pinku nego i na ostalim kanalima...i ja sam tada pink gledala i volela ali poslednjih godina su ga skroz upropastili. Spanskih i mexickih serija vise skoro i da nema, eto jedino ima sad 2-3 ove nove, ostalo sve turke pustaje i indijce a sad su poceli i sa grcima. happy 

*Slike postavljas tako sto kopiras url (adresu) slike i taj link postavis u ikonicu koji ti stoji iznad ovog boksa gde pises. Ikonica je druga od youtube ikonice. Druga sa leve strane, tu prekopiras URL ostalo ne diras i insertujes. kez
avatar
Biljana88
Pogledao/la si prvu telenovelu
Pogledao/la si prvu telenovelu
Postovi : 159
$ : 165

Kuzey Güney/Sever Jug - Page 3 Empty Re: Kuzey Güney/Sever Jug

Pon 25 Avg 2014, 23:29
Hvala na odgovoru  happy. Pa da, sad su u etaru indijske, turske, grcke, ali ima dosta i domacih novih i starih koje repriziraju, naucicemo svaki tekst. Ti i ja se ispricasmo o svim serijama  happy, ali o ovoj vidim da slabo njih prati/lo ovu seriju ili su negativni komentari  sad:(. Dobro, ima ovde jos tema, tako da cemo dosta jos diskutovati kez i kometarisati.
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Kuzey Güney/Sever Jug - Page 3 Empty Re: Kuzey Güney/Sever Jug

Uto 26 Avg 2014, 10:44
Naravno. Nema svako isti ukus. happy
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Kuzey Güney/Sever Jug - Page 3 Empty Re: Kuzey Güney/Sever Jug

Pet 12 Avg 2016, 13:34
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Kuzey Güney/Sever Jug - Page 3 Empty Re: Kuzey Güney/Sever Jug

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu