Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sofia Vergara

+2
Azor Ahai
Ordinary girl
6 posters
Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Sofia Vergara Empty Sofia Vergara

Čet 21 Avg 2014, 09:41
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sofija Vergara ([You must be registered and logged in to see this link.] Sofía Vergara) je [You must be registered and logged in to see this link.] glumica, komičarka, televizijska voditeljka i manekenka.


Sofija Vergara je počela svoju karijeru kao manekenka i stekla popularnost u Južnoj Americi, pojavljujući se uglavnom u reklamama. Tokom devedesetih godina prošlog veka radi televizijske projekte na španskom, a prvi [You must be registered and logged in to see this link.] na engleskom jeziku bio joj je Chasing Papi 2003. godine, kada je stekla i svetsku slavu. Glumila je u seriji Moderna porodica, a uvršćena je i na listu sto najuticajnijih žena na svetu, na kojoj je samo jedna od tri Latinoamerikanke.Vergara po nekima važi za [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.].U [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]. Sofija dobija svoju voštanu figuru u muzeju [You must be registered and logged in to see this link.].
Bila je udata za Džoa Gonzalesa, sa kojim ima sina Manola (rođen 16. septembra 1992).
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Sofia Vergara Empty Re: Sofia Vergara

Uto 26 Avg 2014, 12:07
[You must be registered and logged in to see this image.]
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Sofia Vergara Empty Re: Sofia Vergara

Ned 31 Avg 2014, 11:48
Gledao sam je u Fuego en la sangre i Štrumpfovima.
Nije loša. happy
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Sofia Vergara Empty Re: Sofia Vergara

Uto 23 Sep 2014, 21:57
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Sofia Vergara Empty Re: Sofia Vergara

Sub 27 Sep 2014, 11:50
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Sofia Vergara Empty Re: Sofia Vergara

Sub 11 Okt 2014, 10:46
[You must be registered and logged in to see this image.]

Najplaćenija televizijska glumica, Kolumbijka Sofija Vergara, u 42. godini ima telo za koje bi upola mlađe žene ubile, a pokazala ga je na naslovnici novog broja magazina “Shape”. Dobar izgled Sofija svakako duguje genima, ali je za “Šhape” otkrila da je jedna od zamki starenja “ta strašna mlitavost”.
“Nikada nisam bila u fazonu vežbanja, uvek sam bila srećna onim što imam”, kazala je Vergara.
“Kao i svaka žena gunđala bih da su mi butine prevelike, ali sam se osećala veoma prijatno sa svojim oblinama. Ali, kada sam napunila 40 godina, počela sam da primećujem da mi je telo opušteno i mlitavo. Čitala sam mnogo kako se metabolizam uspori kad čovek ostari. Znala sam da je [You must be registered and logged in to see this link.] da nešto preduzmem. Upražnjavam megaformer, vežbe za jačanje bazirane na pilatesu, ali mnogo naprednije. Takođe dižem tegove, počela sam sa onim od kilogram, a sada vežbam sa onim od pet, što je mnogo za mene. Volele bih da sam više vežbala kao mlađa.”
Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650

Sofia Vergara Empty Re: Sofia Vergara

Sub 11 Okt 2014, 15:21
koliko para toliko muzika za prethodnuv est.
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Sofia Vergara Empty Re: Sofia Vergara

Sub 11 Okt 2014, 16:45
Ju nikad ne bih rekla da ona ima 42.  i dont know
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Sofia Vergara Empty Re: Sofia Vergara

Uto 21 Okt 2014, 20:26
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Sofia Vergara Empty Re: Sofia Vergara

Ned 26 Okt 2014, 10:06
[You must be registered and logged in to see this image.]

Sofija Vergara proslavila se ulogom Glorije Delgado-Pričet u američkom sitkomu “Moderna porodica”, ali mnogi ne znaju za njenu tešku borbu sa rakom štitne žlezde.
Sofiji, koja je proglašena za najplaćeniju televizijsku glumicu, opaka bolest dijagnostikovana je kada je imala samo 28 godina. Nakon što joj je štitna žlezda uklonjena, obolela je od hipotireoze i od tada svakodnevno pije lekove. Zbog ovog iskustva posvetila se humanitarnoj kampanji čiji je cilj širenje svesti o ovoj bolesti.
Sofija je za magazin “Time” ispričala kako se osećala kada je saznala da ima rak.
“To je bilo strašno jer sam imala samo 28 godina. Kada vam kažu da imate rak, ne znate mnogo o tome i mislite da ćete odmah umreti. Zato je važno da se ljudi edukuju”, istakla je ona.
Sofija je ispričala i kako je ove vesti podneo njen sin Manolo:
“Kada sam mu rekla, pokušala sam da ga ne uspaničim, jer je on moje dete i nisam želela da mu bude teško. Pokušala sam što više da mu olakšam”, kaže ona.
Sponsored content

Sofia Vergara Empty Re: Sofia Vergara

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu