Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

The Originals / Prvobitni Empty The Originals / Prvobitni

Ned 17 Avg 2014, 22:59
[You must be registered and logged in to see this image.]

“Prvobitni” je spin-off “Vampriskih dnevnika” u produkciji The CW. Dvadeseta epizoda četvrte sezone, nazvana upravo “Prvobitni” bila je nezvanični pilot ove serije koja je dobila zeleno svetlo u aprilu 2013. i počela je sa prikazivanjem u utorak, 15. oktobra 2013. na The CW. Druga sezona počinje sa emitovanjem 6. oktobra 2014.

Opis:Porodica je moć. Vampirska porodica Prvobitnih zaklela se na to pre hiljadu godina. Obećali su da će se držati zajedno, uvek i zauvek. Sada, vekovi su prošli i porodične veze su se prekinule. Vreme, tragedija i želja za moći razdvojili su Prvobitne.
Kada Klaus Majklson, prvobitni vampir-vukodlak hibrid primi misteriozno pismo da veštica iz Francuske četvrti Nju Orleansa kuje zaveru protiv njega, on se vraća u grad čiju je izgradnju pomogla njegova porodica. Klausove sumnje dovele su ga do ponovnog susreta sa starim štićenikom, Marselom, harizmatičim vampirom koji ima potpuno kontrolu nad ljudima i natprirodnim stvorenjima u Nju Orleansu. Rešen da pomogne svom bratu, Elajdža prati Klasa i uskoro saznaje da je vukodlak Hejli takođe u Francuskoj četvrti istražujući istoriju svoje porodice i tako pala u ruke moćne veštice Sofi.
Klaus želi da povrati ono što je nekada bilo njegovo - moć, grad i porodicu.
Dok iščekuju da njihova sestra Rebeka napusti Mistik Fols i pridruži im se, Klaus i Elajdža formiraju alijansu sa vešticima kako bi Prvobitni ponovo vladali Nju Orleansom.

Uloge: Joseph Morgan, Daniel Gillies, Claire Holt, Phoebe Tonkin, Charles Michael Davis, Danielle Campbell, Leah Pipes.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

The Originals / Prvobitni Empty Re: The Originals / Prvobitni

Ned 17 Avg 2014, 23:50
Serija je najsavršenija <3
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

The Originals / Prvobitni Empty Re: The Originals / Prvobitni

Ned 17 Avg 2014, 23:54
MISA ::Serija je najsavršenija <3
Haha, apsolutno se slažem. Po meni i mnogo bolja od Vampirskih dnevika, bolja je i radnja i većina glumaca.
Inače, volela bih da vrate Rebeku, glupo je da serija bude o Originalnima, a od njih samo Elajdža i Klaus. Možda se i Kol vrati, ako je sudeti po promou.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

The Originals / Prvobitni Empty Re: The Originals / Prvobitni

Pon 18 Avg 2014, 00:05
I meni se više dopada od TVD.
Ima priču, to je PORODICA dok TVD više neke gluposti, dosadili su mi od kada su izbacili Originalne.

Rebeka mi je mnogo draga, nadam se da će da se vrati <3

I ja se nadam da smisle neki način da vrate Kola.

Biće zanimljiv dolazak Ester i Majkla, samo se nadam da će Ester biti vraćena u svoje telo, ovako je totalno bezveze.
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

The Originals / Prvobitni Empty Re: The Originals / Prvobitni

Pon 18 Avg 2014, 00:22
Džuli Plek je rekla na comic-conu da će Rebeke biti u prve tri epizode, ali ja se nadam da će ostati malo duže.

Kol je genijalan lik, super bi bilo da se vrati. A Majkl me mnogo nervira, i plaši me malo sa onim bodežom. :'D Ester isto ne gotivim, ali slažem se da bi bilo bolje da je u svom telu. Mnogo me zanima ko je onaj momak koji na kraju kaže "Yes, mother". Negde sam pročita teoriju da bi to mogao da bude onaj mali brat kog je ubio vukodlak još pre nego što su ovi postali vampiri, naravno u tuđem telu. Ipak je Ester najmoćnija veštica, zašto ne bi mogla da vrati sina iz mrtvih. To bi baš bilo dobro.

Zanima me i kakvu će ulogu imati Daniel Sharman/Kejleb u svemu ovome, valjda igra nekog negativca.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

The Originals / Prvobitni Empty Re: The Originals / Prvobitni

Pon 18 Avg 2014, 00:40
Ja mislim da je Fin, nekako mi je on "mamin potrčko". happy
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

The Originals / Prvobitni Empty Re: The Originals / Prvobitni

Pon 18 Avg 2014, 09:56
Pa da, realno su veće šanse da je Fin, ali ko će ga znati. Za Majkla i Ester smo mislili da su definitivno mrtvi, a opet evo ih. kez
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

The Originals / Prvobitni Empty Re: The Originals / Prvobitni

Sub 08 Nov 2014, 13:11
Voleo bih da se vrate u svoja originalna tela.
Serija je odlična kez
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

The Originals / Prvobitni Empty Re: The Originals / Prvobitni

Ned 11 Jan 2015, 20:11
Serija je obnovljena za treću sezonu

[You must be registered and logged in to see this image.]
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

The Originals / Prvobitni Empty Re: The Originals / Prvobitni

Pon 12 Jan 2015, 12:32
Meni je serija postala užas, ne zna se ko je ko, skaču iz tela u telo, strašno.
Mislim da ću prestati da gledam, jedino zbog dva lika da gledam seriju, ne verujem.
Sponsored content

The Originals / Prvobitni Empty Re: The Originals / Prvobitni

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu